Usher feat. Young Jeezy – Love in This Club

pridal admin 11.4.2008 o 1:24


Usher je konečne späť! Love in This Club je dlho očakávaný prvý singel z Usherovho piateho albumu Here I Stand, ktorý má vyjsť na konci mája.

Nasleduje v šľapajách obrovského úspechu, ktorý zaznamenal jeho predchádzajúci album Confessions z roku 2004. Toho sa na svete predalo viac ako 15 miliónov kusov a pochádza z neho megahit Yeah!.

Nervozita zo zopakovanie tohto úspechu je aj dôvodom zaujímavej situácie, ktorá nastala pri výbere prvého singla. Vydavateľstvo si nebolo isté a stále otáľalo a tak sa zopakovala situácia z roku 2004, ktorá nastala pred vydaním Confessions. Usherove vydavateľstvo si aj vtedy nebolo isté prvým singlom a tak Lil Jon, producent Yeah!, zobral veci do vlastných rúk a sám vypustil pieseň na čierno na verejnosť. Yeah! sa stal okamžite hitom a vydavateľstvo nemalo inú možnosť ako z neho spraviť prvý singel.

A presne takáto situácia sa zopakovala aj teraz s piesňou Love in This Club, s jediným rozdielom, že producentom je tentokrát Polow da Don. A tak ako pri Yeah! sa aj Love in This Club okamžite stal hitom a vyletel na prvé miesto amerického hudobného rebríčka.Zaradené pod: Hudba, Usher
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk