Kevin Federline si bude robiť srandu sám zo seba

pridal admin 18.1.2007 o 1:24


IDIOT

V jednom z jeho posledných vystúpení na verejnosti, pred tým ako sa nad ním definitívne uzavrú vody prechodnej slávy, sa Kevin Federline objaví v 30 sekundovej reklame na poisťovňu Nationwide Mutual Insurance. Spot je súčasťou kampane „Life Comes at You Fast“, ktorej mottom je nevyspytateľnosť života. Kevin sa v ňom zmení z rappera obklopeného krásnymi ženami na zamestnanca fast-foodovej reštaurácie.

Klip bude odvysielaný počas finálového zápasu amerického futbalu, SuperBowlu, 4. februára. Reklamný čas počas tohto prenosu je vôbec najdrahší v americkej televízií. Odhaduje sa že 30 sekúnd bude tento rok záujemcov stáť 2, 5 milióna dolárov. Koľko dostane Kevin, nie je známe. Predchádzajúcou tvárou tejto kampane bol napríklad aj MC Hammer. Jeho reklamný klip nájdete v pokračovaní.

Na fotke je Britney Spears, pretože vtipnejšie vyzerá. Tá žena má milióny, a predsa mi kradne obrusy zo stola a vlastnoručne si z nich vyrába unikátne ošatenstvo. Šialenec alebo génius? To budú musieť rozhodnúť historici.
Zaradené pod: Celebrity, Kevin Federline
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk