Elizabeth Hurley sa vydala

pridal admin 5.3.2007 o 0:55


Modelka a herečka, 41-ročná Elizabeth Hurley si v piatok zobrala svoje priateľa, indického podnikateľa Aruna Nayara (42). V sobotu sa na starom anglickom zámku z 15. storočia, 200 kilometrov od Londýna, uskutočnila aj oslava. Nechýbali na nej hviezdy ako Elton John, Kate Moss, Elle Macpherson, Eva Herzigova ale aj Elizabethin bývalý, Hugh Grant.

Fotky zo svadby sa zatiaľ neobjavili. Pár údajne podpísal lukratívnu, exkluzívnu zmluvu s časopisom Hello!, v ktorom sa majú snímky čoskoro objaviť.

Pre Nayara je to druhé manželstvo. Hurley zatiaľ vydatá nebola, hoci v minulosti viac ako desať rokov chodila s hercom Hughom Grantom. Ich vzťah sa skončil v roku 2000. Zo vzťahu s filmovým producentom Stevom Bingom má Elizabeth 4-ročného syna, Damiana. S Nayarom ju zoznámili spoloční priatelia v roku 2003. A ako hovorí Hurley, odvtedy sú spolu a Damian ho volá „ocko“.

Pár spolu žije na obrovskej farme v Anglicku a život na dedine im obom vyhovuje. Pán Hurley hovorí:

„Vezmem Damiana a vozíme sa na traktore, zatiaľ čo Elizabeth varí. Sme ako Waltonovci, “ s úsmevom ich porovnáva s obľúbeným seriálom o rodinke Waltonovcov.

Mladomanželia ešte absolvujú tradičnú svadobnú ceremóniu v ženíchovej rodnej Indii.Zaradené pod: Celebrity, Elizabeth Hurley
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk