Marilyn Manson hovorí o rozvode

pridal admin 23.4.2007 o 0:26


V decembri minulého roku sa 38-ročný spevák Marilyn Manson rozišiel so svojou ženou, striptérkou modelkou umelkyňou svojou ženou Ditou Von Teese (34). Na verejnosti sa Marilyn už objavuje so svojou novou láskou, iba 19-ročnou herečkou Evan Rachel Wood (obrázok hore). Vzťah s ňou vraj bol aj dôvodom, prečo Dita požiadala o rozvod. Marilyn však tvrdí, že v herečke, ktorú stretol pri natáčaní jeho hororového filmu Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, našiel svoju spriaznenú dušu.

„Našiel som moju dvojičku, moju novú priateľku Evan Rachel Wood. Má 19 a určite je veľmi mladá, ale to pre mňa nie je problém. Má rada rovnaké veci ako ja. Chápe, že sa prebúdzam keď padá noc a za úsvitu sa ukladám k spánku.“

Manson, ktorého skutočné meno je Brian Warner, začal s Ditou chodiť v roku 2001. Zobrali sa v decembri roku 2005 na zámku v Írsku. Ťažký rozchod však bol pre Marilyna aspoň inšpiráciou pre nový album Eat Me, Drink Me.

„Náš vzťah sa skončil na Halloween (október). Psychicky som bol úplne zničený. Prenajal som si dom a začal som pracovať na tomto albume, ktorý v podstate rozpráva o všetkom, čo sa za ten uplynulý rok udialo.

Bol som ženatý s niekým, kto chcel aby som sa zmenil. Stal sa viac dospelý, zodpovednejší. Začal som sa nemať rád, nemať rád to čo robím Stratil som svoju identitu. Všetko okolo mňa sa začalo rúcať. Vďaka tomuto albumu som tomu urobil koniec. Dita odišla na Vianoce, keď som ho nahrával.“

Všetci títo ľudia sú príliš šialení na to, aby som sa ich snažil pochopiť. Teda okrem toho nutkania, nájsť si v štyridsiatke 19-ročnú priateľku. Uvidíme, koľko mu tá hračka vydrží…

Naozaj sa necítim, že by som nenávidel moju mamu dosť na to, aby som mohol komentovať tieto obrázky. Takže tu sú fotky Mansona a Teese z ich svadby. A v pokračovaní potom jeho staršie fotky na ktorých vyzerá ako pedo. Mňamka.

Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk