Marilyn Manson hovorí o rozvode

pridal admin 23.4.2007 o 0:26


V decembri minulého roku sa 38-ročný spevák Marilyn Manson rozišiel so svojou ženou, striptérkou modelkou umelkyňou svojou ženou Ditou Von Teese (34). Na verejnosti sa Marilyn už objavuje so svojou novou láskou, iba 19-ročnou herečkou Evan Rachel Wood (obrázok hore). Vzah s ňou vraj bol aj dôvodom, prečo Dita požiadala o rozvod. Marilyn však tvrdí, že v herečke, ktorú stretol pri natáčaní jeho hororového filmu Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, našiel svoju spriaznenú dušu.

„Našiel som moju dvojičku, moju novú priatežku Evan Rachel Wood. Má 19 a určite je vežmi mladá, ale to pre mňa nie je problém. Má rada rovnaké veci ako ja. Chápe, že sa prebúdzam keď padá noc a za úsvitu sa ukladám k spánku.“

Manson, ktorého skutočné meno je Brian Warner, začal s Ditou chodi v roku 2001. Zobrali sa v decembri roku 2005 na zámku v Írsku. ažký rozchod však bol pre Marilyna aspoň inšpiráciou pre nový album Eat Me, Drink Me.

„Nᚠvzah sa skončil na Halloween (október). Psychicky som bol úplne zničený. Prenajal som si dom a začal som pracova na tomto albume, ktorý v podstate rozpráva o všetkom, čo sa za ten uplynulý rok udialo.

Bol som ženatý s niekým, kto chcel aby som sa zmenil. Stal sa viac dospelý, zodpovednejší. Začal som sa nema rád, nema rád to čo robím Stratil som svoju identitu. Všetko okolo mňa sa začalo rúca. Vďaka tomuto albumu som tomu urobil koniec. Dita odišla na Vianoce, keď som ho nahrával.“

Všetci títo žudia sú príliš šialení na to, aby som sa ich snažil pochopi. Teda okrem toho nutkania, nájs si v štyridsiatke 19-ročnú priatežku. Uvidíme, kožko mu tá hračka vydrží…

Naozaj sa necítim, že by som nenávidel moju mamu dos na to, aby som mohol komentova tieto obrázky. Takže tu sú fotky Mansona a Teese z ich svadby. A v pokračovaní potom jeho staršie fotky na ktorých vyzerá ako pedo. Mňamka.

Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk