Demi Moore a Ashton Kutcher sú ešte stále spolu

pridal Tomas 24.5.2007 o 23:57


Pri príležitosti premiéry svojho najnovšieho thrilleru Demi Moore (44) zapózovala fotografom spolu s manželom Ashtonom Kutcherom (29). Napriek vekovému rozdielu a pesimistickým očakávaniam verejnosti to hereckému páru klape až prekvapujúco dobre: Demi a Ashton sa dôsledne vyhýbajú akýmkoľvek škandálom, dôrazne popierajú úvahy o prípadnom herečkinom tehotenstve a dokonca v trojici s Deminym exmanželom Brucom Willisom (52) zdieľajú rodičovské povinnosti.

„Demi je matka mojich detí a Ashton ich nevlastný otec. Som rád, že sa z neho vykľul správny chlap.“ komentoval netypický trojuholník Willis. „Deti vychovávame spolu a toto puto si udržiavame. Ľuďom sa to nezdá vždy pochopiteľné, ale chodíme spolu aj na dovolenky. Demi mám stále rád a viem, že aj ona mňa. S Ashtonom patria do mojej širšej rodiny.“

Škoda, že do tej širšej rodiny nepatrím aj ja. Napriek toku času na mňa Demi stále pôsobí ako renesančná žena mnohých vrstiev a rozmerov, do koča i do voza, do auta i lietadla, na zadné sedadlo, do MHD aj do postele, na zastávku, na hory i do sprchy. Ale dokonalá predsa len nie je – nemožno ju vyfučať a poskladať. Takže zasa raz: Anča: 1 – herečka: 0.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk