Trendy: SVADBA FILMY

Hviezdy po záruke

pridal Tomas 26.6.2007 o 10:39


Z hlasiviek kritikov-intelektuálov sa neochvejne derú nové a nové varovné výkriky o prehnitosti Hollywoodskej kultúry. Darmo však fúzaté kapacity tasia z vrecka menčestrových nohavíc tenký ukazovák, vlnia pichľavým obočím, gúľajú vodnatými očami spoza kosteného rámu okuliarov a hnevlivo prskajú na svoj cenný zelenočierny károvaný rolák s vysokým golierom a koženými nášivkami na lakťoch… Aj tá najvyššia zanietenosť národných buditeľov zostáva bez odozvy: mládež naďalej chrúme pukance počas filmových predstavení, píše esemesky v opere a celoplošne ignoruje drsnú krásu diel Solženicyna, Bogomolova a Černyševského.

Mysliteľov by v takejto ťažkej chvíli isto potešila posila zo samotnej vlasti nevkusnej popcornovej zábavy, rozhodne však nie v takej forme, pre akú sa rozhodol americký výrobca hračiek TOPPS Company. Spoločnosť vyzdobila portrétmi zhnitých hviezd špeciálnu edíciu kariet Hollywood Zombies, ktorú ponúka za tučnú úplatu zberateľským fajnšmekrom z USA. Do uzávierky článku sme sa žiaľ nedozvedeli, či nás čaká aj regionálna mutácia s Emmou Tekelyovou, Evou Mázikovou, Robom Kazíkom a duom Tweens.
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk