Bryce Dallas Howard na pondelok

pridal admin 10.12.2007 o 18:17


Bryce Dallas Howard

Ako sme tu mali Shyamalanov nový film, spomenul som si na tieto fotky, ktoré som sem doteraz nemal príležitosť dať. A to je škoda, pretože Bryce Dallas Howard (26), na nich vyzerá očarujúco a dokonca aj Kirsten Dunst (25), s ktorou si zahrala v treťom Spider-Manovi, na nich vyzerá roztomilo. Bryce je dcérou známeho režiséra Rona Howarda, ktorý režíroval napríklad skvelý oscarový film A Beautiful Mind, ale aj otrasne nudnú filmovú adaptáciu Da Vinciho kódu. Mladá herečka však okrem sľubne rozvíjajúcej sa filmovej kariéry, dosiahla úspech aj v osobnom živote a vo februári tohto roku sa stala mamičkou. Narodil sa jej synček Theodore Norman Howard Gabel, ktorého otcom je herec Seth Gabel.

PS: Pre tých pomalších, ktorí stále nechápu, čo má spoločné Bryce Dallas Howard so Shyamalanom, tu je odpoveď: Hrala v dvoch jeho filmoch. Okej Tom Turbo a teraz si opäť nasaď helmu a choď sa hrať „Kto dá hlavou dole strom“.

Bryce Dallas Howard
Bryce Dallas Howard
Bryce Dallas HowardMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk