Sharon Stone je na nič

pridal admin 4.4.2006 o 23:47


V štvrtok „konečne“ aj k nám prichádza dlho očakávané pokračovanie filmu Múmia sa vracia Basic Instinct. Jeho víkendová premiéra sa v Amerike skončila fiaskom, keď film za tri premiérové dni zarobil iba mizerných 3.2 milióna amerických dolárov. To znamená, že pri produkčných nákladoch 70 miliónov dolárov na seba zarobí… ehm, nikdy. Ono, každý film ktorý sa priamo ponúka na vtipy ktoré obsahujú naviazané slová „sex“ a „prach“, má problém. A to, že pozerať sa na starých ľudí pri sexe nie je práve na vrchole rebríčka ľudovej popularity, by sa zdalo byť vedomosťou všeobecnou. Nie tak v Hollywoode, ten má očividne opäť iné merítka. Hádam sa do budúcnosti poučili, a nedočkáme sa ďalšieho pokračovania filmu 9 1/2 týždňa.

So Sharon to ale všeobecne ide v poslednej dobe dolu vodou, ako potvrdzujú aj jej nedávne výroky, kde odporúča teenagerom orálny sex.

„Mladí ľudia sa ma pýtajú čo majú robiť, ak ich niekto núti do sexu. Hovorím im, čo si myslím: Orálny sex je stokrát bezpečnejší ako vaginálny alebo análny sex. Ak ste v situácii, kde sa sexu nevyhnete, ponúknite fajku. Nehanbím sa im to povedať.“

Hovorí sa, že aj vo vysokom veku sa dá viesť plnohodnotný život. Sharon je asi tá povestná výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. Aspoň dúfam, načo ináč máme tie piliere, že áno.

Ak ste ešte stále presvedčení, že Sharon je aj vo vysokom veku „in“ a „sexi“, nasledujúce obrázky si radšej neklikajte.

   

   

Oh, áno, tomu hovorím sexi. Mmm… Nesmiem nezabudnúť neísť si to nepozrieť.Zaradené pod: Celebrity, Sharon Stone
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk