Rodinné nákupy

pridal WonderWoman 22.9.2019 o 14:22


To je ale milá trojica.

Narozdiel od Felicity Huffman, ktorá strávi dva týždne za mrežami kvôli úplatku, Eva Longoria nie je žiadna zúfalá manželka. Už tri roky je šťastne vydatá za Josého Bastona, vyše roka je mamou rozkošného Santiaga a materstvo aj manželstvo si užíva plnými dúškami. Mám z nej veľkú radosť.

Včerajší deň venovali všetci traja nákupom v Beverly Hills. Treba predsa jesť, aj sa šatiť a možno aj niečo do domácnosti kúpiť. Sú to skrátka ľudia ako my. Na Evičke sa mi páči aj to, že zo seba nerobí žiadnu veľkú celebritu. Najlepšie sa predsa nakupuje v legínach a teniskách a aby bola aspoň trochu inkognito, schovala sa za okuliare a pod čiernu šiltovku. Ten ich malý chutný chlapček však určite pútal veľa pozornosti a tak neverím, že ju okoloidúci nespoznali. Minimálne náš Ignác si ich všimol popri svojom nakupovaní. Vychádzal práve z obchodu z chľastom…

 

Šťastná mamička EvičkaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk