Odhalenie jednej z pikoškáriek?

pridal Admin-1,618 8.10.2019 o 21:49


Odhalenie, v ktorom nečakajte cecky!

A je to tu! Odhalenie prvej z „nových“ pikoškáriek. Po tom, ako sme sčasti museli spraviť striedanie v našom tíme, lebo život je plný zmien a aj naše pikoškárky majú v živote kopec zmien a výziev, ideme predstavovať postupne našu novú krv.

NAJPRV VŠAK POPROSÍME MINÚTU TICHA ZA VŠETKY PIKOŠKÁRKY / PIKOŠKÁROV, ktorí priložili ruku k dielu, a my sme sa mohli stať takouto zábavnou komunitou, ktorú nie každý kto sem zavíta hneď pochopí.

Aj keď sa to nezdá, pikoškárky sa vám v textoch viacmenej postupne odhaľujú a vy máte možnosť spoznávať ich charakter. Asi najľahšie ste mohli postrehnúť našu tureckú pikoškárku. Nie, nie je to žart, naozaj sme ovládli Turecko a teraz vám prichádzajú pikošky aj z tej strany, preto nám odpustite, keď je niekedy niekde chyba.

Nikky má 32 rokov, pochádza z malej dedinky na Horehroní, ale od 17 rokov cestuje a žije kade-tade po Európe. Do 30-tky sa venovala profesionálne modelingu a prácam vo fashion biznise. Teraz už dlhodobo žije v Turecku (Istanbule). Čo poviete, pikoškárky, spravíme tam niekedy nejaký výlet a potom žúrku? ??

Plynule hovorí 6 jazykmi (áno, aj turečtinou). Miluje to tam, aj keď občas bojuje s kultúrou a tureckým frajerom. ?? Vyučuje angličtinu a robí rôzne freelance jobs a hobby modeling. No a, samozrejme, aj pikošky o tureckých hercoch a herečkách ??

Ďakujeme, že sa pridala do nášho tímu, a môžete sa tešiť aj na niečo iné ako len na nové pikoškárky a verte tomu, že potom sa aj ten počet ešte viac rozbehne.

 

 

Top 10 pikošiek od Nikky. Ktorá sa vám najviac páči? (Hlasovanie nižšie)

A. Komu vypadli cecky na koncerte?

B. Tureckí herci

C. Turecké herečky

D. Britney má ďalšie starosti s mužmi

E. Candice vo Venice

F. Plastikové Barbie

G. Keby bol Ken živý, vyzeral by údajne takto

H. Pozor! Táto pikoška vám môže zdvihnúť tlak

I. Celebrity vyvrhlo more a náš Ignác bol pri tom

J. Heidi sa vydala!

 

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

 

Zdroje: popsugar.co.uk, život v redakciiMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Je to chlapec!
5
JE TO CHLAPEC!
[28.5 2020]
Kto si vymenil tvár?
32
KTO SI VYMENIL TVÁR?
[27.5 2020]
Hollywood sa rozvádza!
13
Katy Perry sa vyzliekla
30
Zabudnutá Queen Bey
42
ZABUDNUTÁ QUEEN BEY
[17.5 2020]
Adéla nevečeřela
24
ADÉLA NEVEČEŘELA
[16.5 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk