Lamar Odom si zahral mini gulečník

pridal NoName 12.10.2019 o 11:58


Oduševnená pikoška.

Tak dáme si to zjednodušene. Lamar Odom, bývalý manžel Khloe Khlozilly Kardiashianovej, sa pravidelne objavuje v takej tej klasickej večernej TV show Dancing with the stars. V tomto prípade je asi tou hviezdou on. Aj keď neviem no… Nechajme to tak. V poslednej časti si so svojou tanečnou partnerkou Petou Murgatroydovou (profesionálna tanečníčka, a áno jej meno je vtipné, ale teraz na to kašlime), zatancoval viedenský valčík. Lamarova technika bola výborná, romantické pohľady boli opätované, nervozita sa dala krájať, a na koniec si dokonca zaslúžili aj standing ovation.

No a potom v takmer zákulisí, viete, v takom tom medzi priestore medzi pódiom a šatňou, kde vás ešte odchytia na nejaké trápne interview, to už Lamar nevydržal. A stalo sa. V nepozorovanej chvíľke, kedy si myslel, že ho tých 7 kamier neberie, si riadne prešmátral gule. Ale že riadne. Teraz ho internet trestá a jeho škrabkacie video beží na všetkých sociálnych sieťach.

 

Nech sa páči pikoškári, takto sa nenápadne napráva rozkrok.

 

Vydarený viedenský valčík aspoň trochu zachraňuje situáciu.

 

Keby ste niekto nevedeli o kom hovorím, tu sú na obrázku spolu s Khloe. A áno, toto je Khloe, pred tým ako sa vložila do rúk plastických chirurgov. Cítim povinnosť vám to oznamovať, zakaždým keď zmení vzhľad. To sa deje pomerne často. Uvidíme čo prinesie čas.

 

Zdroje: hollywoodlife.com, pinterest.com,  youtube.com

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk