Slim Shady oslávil narodeniny

pridal NoName 19.10.2019 o 9:26


Eminem oslavuje 47 rokov! (17. október, 1972)

Tohto amerického rapera sme tu nemali približne 100 rokov. Či sa v jeho živote udialo niečo významné, vám neviem povedať. Keby som nesliedila, kto oslavuje narodeniny, úplne by som zabudla, že existuje. Bez urážky. Vlastne som aj rada. Takto si ho môžeme aspoň pripomenúť.

Jeho posledný album s názvom Kamikaze vyšiel v roku 2018. Týmto albumom si Eminem upevňoval svoju pozíciu v rapovom svete a bol to odkaz na to, že je stále topka v hre. Ale nechcite po mne, prosím, konkrétne vysvetlenie. Viem len, že keď som si fičala na songu Fall, v texte padli nejaké odkazy na to, že si majú dať všetci, čo o ňom pochybujú pohov.

A čo jeho súkromný život? Ak ste videli film 8. míľa, tak viete, že jeho detstvo a obdobie dospievania prežil v americkom Detroite, v chudobnej štvrti s mamou, ktorá mala okrem výchovy na starosti aj to, ako vôbec prežijú do ďalšieho dňa.

Ešte pred tým, ako si uvedomil, že raz bude rapovou hviezdou, chcel byť autorom komiksových knižiek. Neskôr mu ale jeho strýko pustil songy od rapera Ice-T a bolo rozhodnuté. V roku 1999 sa oženil s Kimberley Anne Scottovou, s ktorou sa v roku 2001 rozviedol. Táto dvojica evidentne nepoznala porekadlo, že dvakrát do rovnakej rieky nevstúpiš, a tak sa v januári roku 2006 znovu vzali. Druhý rozvod prišiel o rok. Tretí raz to už neskúšali. Z ich manželstva vzišla jedna biologická dcéra Hailie a dve adoptované – Whitney, ktorú Kim splodila s iným mužom po prvom rozvode a druhú Alainu, ktorej je Kim zároveň aj tetou. Jej sestra lietala v drogách a táto záľuba sa jej stala osudnou. Aby Alainu uchránili pred detstvom v detskom domove, učinili obaja prospešné rozhodnutie.

Pár zaujímavostí z jeho života:

Ako teenager bol postrelený, keď išiel navštíviť svoju priateľku Kim
Keď bol dieťa, volali ho Mickey, kvôli veľkým ušiam
Ak chcete nahrávať v štúdiu Shady records, musíte absolvovať battle so samotným Eminemom
Pred tým ako opustil školu, prepadol 3x v rovnakom ročníku
Vyjadril sa, že mal v roku 2001 vzťah s Mariah Carey, ale tá to poprela
Odmietol spievať na Oscaroch, pretože chceli aby vycenzúroval song Lose Yourself
Vlastní obrovskú zbierku komiksov
V detstve ho šikanovali kvôli výške
Počas závislosti na liekoch, bral denne aj 60 tabliet vália a 30 tabliet vikodínu
Jeho obľúbená pornohviezda je Janet Jacme (negoogliť!)

 

Mladý Eminem, pravým menom Marshall Bruce Mathers

 

 

Dom v Detroide, kde vyrastal

So segzi exmanželkou Kim

 

 

Aktuálny Eminem. Strnisko schvaľujem.

 

Biologická dcéra Hailie

 

 

Adoptovaná dcéra Whitney

 

Adoptovaná dcéra č2 Alaina

 

Jeho klasiky:

My salsa salsa salsa

Zdroje: famousbirthdays.com, veryceleb.com, wmagazine.com, thecelebsinfo.com, nme.com, flickr.com, youtube.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk