Vesna je tu s nami, buďme s ňou

pridal Admin-1,618 24.10.2019 o 11:12


Nie, toto nie je promo článok, to len naša nová pikoškárka je taká chrumkavá ??

Rozbehli sme sa v predstavovani pikoškáriek a v tomto tempe pokračujeme na ďalšiu v poradí. Už sa vám predstavila Nikky, kiwi, Enchilada a je čas odkryť identitu aj našej milej Vesny. Veríme, že vás pikošky od nej tešia, no a medzi rečou vám, už kľudne aj takto priamo bez náznakov hovoríme, čoskoro nás čaká nový web. Nebojte sa, farebnosťou ostane cca. rovnaký, či páčil by sa vám iný?

Ale poďme naspäť k pikoškárke, nech sa páči:

Volám sa Vesna. Nie som síce bohyňou jari, života a mladosti, ale aspoň vám prinesiem pobavenie. Mám 28 rokov a stránku Pikošky.sk pravidelne sledujem, už snáď od úplného začiatku. Moja normálna práca je o veľkej zodpovednosti a nudných papierovačkách. Avšak večer, pod rúškom tmy, sa mením na internetového fantóma. V spolupráci s Ignácom, sa vám všetkým budem snažiť prinášať dennú dávku odreagovania. Život a veci okolo seba beriem s nadhľadom, som nestranná a ak si aj do nejakej obľúbenej celebritky rypnem, nebude to z osobnej motivácie ??

Z môjho súkromného života vám prezradím len toľko, že milujem zvieratá. Dobre sa o ne starám, no už som dostala zákaz akékoľvek ďalšie zachrániť a dotiahnuť domov. Tajne ale pracujem na adopcii dvoch ovečiek. Psst.

PS: Takto sa tvárim, keď pre vás zháňam Pikošky.

 

Takto sa tvária nové pikošky vo vrchnej časti:

 

Top 10 pikošiek od Vesny. Ktorá sa vám najviac páči? (Hlasovanie nižšie)
A. Meryl Streep oslavuje 70 rokov
B. Rihanna predáva nové handry
C. Jay Z bol oficiálne prehlásený za miliardára
D. Leonardo DiCaprio a Brad Pitt na plátne
E. Kráľovské svadby
F. Sledovali sme Jennifer Aniston
G. Stathamovci na dovolenke
H. Dieťa osudu oslavuje!
I. Amy Winehouse by oslávila narodeniny
J. Koho krásny psík?

 

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk