Emilkine cecky

pridal NoName 27.10.2019 o 17:45


Pohladia na duši a zaženú nádchu.

Emily Radodajkowski vie, ako potešiť mužské oko a vyhnať z nosa soplík. Dokonca sa tejto činnosti profesionálne venuje. Najdôležitejšou súčasťou jej pracovného dňa je totiž nafotenie nejakých sexi fotečiek. Tieto vznikli pri bazéne v Miami. Emily na nich predvádza svoju obľúbenú disciplínu – cecky vytasiť, plavky do ohanbia zarezať.

Inak, ja celkom obdivujem jej schopnosť prepašovať sa na všetky dôležité udalosti, napriek tomu, že je vlastne len modelka a sem-tam hrá nejakú vedľajšiu úlohu vo filme. Odovzdávajú sa ceny Tony, na koberci sa pretŕča polonahá Emily. Odovzdávajú sa Glóbusy, aj tam Emily nabehne v hanbatom modely. A popritom stíha aj všetky afterpárty.

Aby som tomuto článku dodala aj nejakú výpovednú hodnotu, pozrela som sa na Emilkine korene, však viete, priezvisko Ratajkowski neznie veľmi anglosasky. Takže Emily sa narodila v Londýne, jej mama je Američanka, otec Poliak. A keď už sme pri tých koreňoch, pamätáte si, kedy sme Emily prvýkrát spoznali? Odpoveď nájdete na konci článku.

 

Ešte trochu si to vytiahnem…

 

Á, takto to má byť, až v hrubom čreve.

 

Ignác, pošleš mi tie fotky do mailu? Chcem vidieť, či aj odzadu to mám dobre vydepilované..

 

Ešte fotíš? Soráč!

 

Aj tú knižku sfoť, nech vidno, že viem čítať.

 

Rýchlo foť, tie plavky ma už fakt tlačia.

 

Au

 

Ešte kúsok vytiahneme…

 

Hlbšie nejdem, studená je ako šľak

 

A tuto už Emilke končí šichta. Dobrú noc.

 

Rok 2013 a Emilkin prvý kontakt so showbiznisom. Robin Thicke – Blurred Lines.

 

Zdroje: dailymail.co.uk, wikipedia.org

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk