Russell Crowe je nechutnýýý!

pridal Vesna 10.11.2019 o 9:58


Ťažký život papparazov.

V halách verejnej prepravy, je možné stretnúť kohokoľvek. Milú zmätenú pani, ktorá hľadá svoj spoj, nenápadného vreckára, nápadného smraďocha a taktiež, samozrejme, známych ľudí. Náš Ignác stretol na letisku v Sydney, Russella Crowa s kamarátkou Britney Theriot. Do Austrálie priletel skontrolovať jednu zo svojich nehnuteľností. Britney ho sprevádzala zrejme kvôli tomu, že je realitná agentka. Ako iste viete, Russell už dávno nie je štíhly urastený svalnáč. Čas a vek sa na jeho tele podpísali nielen šedinami a vráskami, ale aj nejakým tým kilečkom navyše. Aby som mu nekrivdila, pred pár mesiacmi mal brucho síce guľaté, ale vyplnené vankúšom. Niektoré filmové úlohy, si však vyžadujú viac ako obyčajný vankúš. Takže sa nám musel chlapec trochu vypapať. V pripravovanom filme s názvom Unhinged si zahrá psychotického stalkera. Na detaily je ešte čas, keďže premiéry sa dočkáme až v nasledujúcom roku…

Módne okienko: Na fotografiách nižšie môžeme vidieť klasické pivné brucho, visiace z ležérnych športových nohavíc (vo svete módy prezývaných tepláky). Tri prúžky na bokoch nám prezrádzajú, že Russell do pohodlia investuje. Vrchný odev tvorí pohodlná polokošeľa, ktorá umožňuje vyniknúť novovzniknutým sadlovým zoskupeniam na jeho spodnej časti brucha. Punc celému looku dodáva rovnomerné ochlpenie, ktoré svetu odkazuje – som na bruchu Russela Crowa, komu lepšie!

 

Dvojica je zahĺbená do rozhovoru, pravdepodobne rozoberajú veci okolo realít. Popri hĺbavej debate si Russel nonšalantne napravil spodný odev. Asi ho otlačila gumička na teplákoch. No skrátka krása strieda nádheru.

 

V tých gaťoch je tak hlboko, že okrem včerajšieho dňa by tam archeológovia našli aj bájnu Atlantídu.

 

 

Na kávičke. Dva cukre prosím!

 

 

Zdroje: dailymail.co.uk

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Cannes 2024
12
CANNES 2024
[pred 10 hod.]
Update Diddy
42
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
39
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk