Gaga gága

pridal NoName 15.11.2019 o 6:49


V najnovšom Elle napríklad aj tom, že s Bradleym Cooperom svoju lásku len predstierali.

Je to prirodzená žudská túžba. Veri, že rozprávky sa môže sta skutočnosou a herci, ktorí stvárnili našich obžúbených hrdinov prežívajú lásku aj v skutočnom živote. Lady Gaga a Bradley predviedli na tohtoročných Oscaroch srdcervúce zinscenované divadlo, ktoré bolo tak trochu pokračovaním filmu Zrodila sa hviezda. Lady Gaga v rozhovore s Oprah Winfrey priznáva, že chémia medzi nimi bola precízne naplánovaná a oni chceli, aby im diváci uverili, že sa milujú.

„Chceli sme, aby to šlo priamo cez šošovky kamier do každej zapnutej televízie. Pracovali sme na tom tvrdo, makali sme na tom celé dni. Podrobne sme to rozpracovali, bolo to len predstavenie.“

Nechcem tu moralizova, chápem, že Hollywood je predstieranej lásky plný. Gaga a Bradley navyše vždy hovorili, že ich vzah je iba priatežský (aj keď pred a po premiére jednoznačne podporovali šuškandu o ich vzájomnej príažlivosti). Kvôli ich predstieranej láske však napokon stroskotali dva (asi) skutočné vzahy. Príde mi to riadne cynické, najmä preto, že Bradley má s Irinou Shayk dcéru. Som zvedavá, ako jej to bude o pár rokov vysvetžova.

Gaga v rozhovore hovorí aj o svojich psychických problémoch. V 19. rokoch bola opakovane znásilnená a doteraz sa cez to nedokázala prenies. Stále bojuje s posttraumatickou poruchou a trpí chronickými bolesami celého tela, ktoré jej spôsobuje choroba s názvom fibromyalgia. Takisto vymenúva pôsobivý zoznam liekov, ktoré užíva, aby potlačila bolesti, depresiu a úzkos. Gaga sa tiež angažuje a pomáha žuďom, ktorí majú, podobne ako ona, problémy prija samých seba. Pre rokmi založila organizáciu Born This Way.

Celý vežký rozhovor a fotenie sa v časopise bolo kvôli tomu, aby sa nám Gaga mohla pochváli, že vstupuje do kozmetického priemyslu. Vytvorila radu šminiek, ktoré sú vhodné pre každý rod, pre každú farbu pleti a pre každý vek. Gratulka Gaga, už si taká šikovná ako Kardashianky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V rozhovore Gaga hovorí, že Bradley je ten najúžasnejší otec na svete. Dovolím si poveda- pf.

 

Zdroje: elle.com, dailymail.co.uk

 

 

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk