Pete Davidson sa vyjadril

pridal kiwi 24.11.2019 o 22:41


Napríklad aj na margo toho, prečo priťahuje ženy.

Všetky vyjadrenia boli súčasťou interview pre magazín Paper. A keďže je Pete minimálne v poslednom čase pre médiá zaujímavý tým, s akými ženami sa stretáva, pozrime sa na to, ako svoj úspech u tohto pohlavia zdôvodnil.

Môj jazyk lásky je zaobchádzať s partnerkou ako s princeznou. Urobil by som pre ňu všetko, pretože tak by to malo byť. Ak ste s niekým vo vzťahu, mali by ste sa snažiť, aby sa tá druhá osoba vďaka vám cítila extra špeciálne. Občas sa ale stane, že ak sa vo vzťahu takto veľmi snažíte, je to pre tú druhú stranu jednoducho príliš a nevie to zniesť.

Týmto Pete odpovedal nielen na otázku, prečo má úspech, ale aj prišiel s vysvetlením (oficiálnym, pretože v kuloároch sa šepká, že minimálne niektoré z tých vzťahov boli PR), prečo tie vzťahy nevychádzajú. Šikovný. Ak ste sa trochu potkli na výraze „jazyk lásky“, ten termín pochádza z knihy 5 Jazykov lásky. Kamarát to raz nejakým nedopatrením kúpil mame na Vianoce, tak sme si tú knižku prelistovali a trochu sa zabavili. Podľa autora existuje 5 jazykov lásky, čiže spôsobov, ktorými človek dáva lásku najavo. Niekto na vyjadrenie lásky používa slová, niekto dotyky, niekto hmotné dary…Pete podľa vlastných slov používa všetko. Netají sa tým, že trpí Borderline personality disorder, teda hraničnou poruchou osobnosti, takže veľké gestá vo vzťahu budú skôr dôsledkom tejto diagnózy ako nejakého jazyku lásky.

Pete je ale hlavne komik, takže sa vyjadril aj ku stand-upom:

Je veľmi ťažké vystupovať na vysokých školách. Po tomto roku tam už vystupovať odmietam, pretože človek sa musí dopredu pripraviť na problémy… Komédia je už takmer zničená. Stand-up sa bude môcť robiť len o témach typu tenisky. Napríklad: „Hej, všetci majú radi tenisky, nie?“ O ničom nemôžete hovoriť. Nemôžete. Keď otvoríte ústa a máte názor, prídete o peniaze.

Neuveriteľné, ale našlo sa čosi, na čom sa spolu zhodneme. Som si tak pomyslela, ale nie, našlo sa ešte niečo ďalšie. Pete totiž ešte na záver rozhovoru povedal, že podľa neho veľa žien v zábavnom priemysle používa homosexuálov len ako rekvizity. Že v konečnom dôsledku vyzerajú cool a zaujímavé, pretože majú kamarátov gayov (v Amerike im na to ľudia asi ľahko skočia), ale v skutočnosti im je LGBT komunita ukradnutá, takže je to vlastne celé veľmi falošné vystupovanie. Normálne, že toto vyjadrenie aj zmysel dáva, Pete. Ale aj tak sa mi nepáčiš. Vizuálne.

 

Trpte so mnou, tu sú fotky pre PAPER

 

 

S nápadom na fotenie v štýle „Ken v depresii“ prišiel  Tommy Dorfman, ktorý to celé nafotil aj spravil rozhovor. Poznať ho môžete ako Ryana zo seriálu 13 Reasons Why. Toľko talentov, úplný renesančný človek.

 

 

Fakt ma zaujal ten koberec, aj môj brat mal taký, keď bol malý. Až potom som si všimla všetky tie lieky. Tie brat nemal. U Pete-a si nie som istá.

 

 

Okrem hraničnej poruchy osobnosti trpí Pete aj Crohnovou chorobou. Áno, rozumiem, je chorý, nie, nemalo by sa vtipkovať na jeho účet…ale vážne by si aspoň tento odtieň blond mohol odpustiť, určite by vyzeral lepšie s prirodzenou farbou na hlave. Na margo jeho výzoru: raz ho na internete niekto nazval Butthole Eyes, je to odo mňa možno škaredé, ale vždy si na to spomeniem, keď ho vidím.

 

 

Julia Fox ako Barbie v depke

 

 

A ešte čosi málo o Kenovi. Pete prišiel o otca, požiarnika, v septembrovom teroristickom útoku v roku 2001. Keďže vyrastal bez otca, povedal, že on sám by rád otcom bol – o takých desať rokov. Okrem toho chce v budúcnosti tiež písať a režírovať. V SNL je celkom vtipný, nie najvtipnejší, ale ktovie. O desať rokov možno bude na inej úrovni.

 

 

Ďalšia zaujímavá informácia, s ktorou prišiel, bola tá, že ako mladší zvykol masturbovať a myslieť pritom na Leonarda DiCapria. Lebo je taký dobrý herec. Ok.

 

 

Podľa zadnice tipujem, že Julia bude rodinne spojená s Kardashiankami

 

 

Zvykol si robiť čo?

 

Zdroje: papermag.com

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk