Skaja pre Vanity Fair

pridal kiwi 28.11.2019 o 22:34


O všetkom možnom.

Scarlett momentálne hviezdi hneď v dvoch filmoch (Marriage Story a Jojo Rabbit), takže dáva zmysel, že si ju magazín Vanity Fair odchytil. Prvý z filmov je príbehom rozvodu herečky a režiséra a rozvod je niečo, s čím má Scarlett skúsenosti. A tak o tom aj porozprávala.

Predstava vybudovania rodiny, ktorá funguje, sa mi páči. Myslím, že by to bolo úžasné, vždy som niečo také chcela. Chcela som to aj v manželstve s otcom mojej dcéry, on na to jednoducho len nebol tá správna osoba. Ale páči sa mi ten nápad…Keď som sa prvýkrát vydala, mala som 23 rokov. Nemala som potuchy, ako manželstvo funguje. Moja predstava bola možno príliš romantická.

Ale vraj teraz sa už v živote posunula a na manželstvo sa pozerá inak. Ak niekto zabudol (mne sa to občas stane), prvým manželom Scarlett bol Ryan Reynolds a číslom dva potom Romain Dauriac, s ktorým má 5-ročnú dcéru Rose. Práve po rozchode s Romainom sa Scarlett vyjadrila, že podľa nej je monogamia neprirodzená. Tak buď si to rozmyslela a boli to len také porozchodové reči, alebo to majú s najnovším snúbencom akosi inak poriešené.

A čo by to bol za rozhovor, keby v ňom neprišla reč na trochu kontroverzné témy? Pred rokom sa oznámilo, že si Scarlett zahrá vo filme Rub&Tug. Zahrať si mala skutočnú osobu, ale problém bol, že tou bol trans muž. Keďže trans muž je osoba, ktorá sa narodila ako žena, ale cíti sa ako muž, a Scarlett sa narodila ako žena a aj sa ako žena cíti, zdvihla sa vlna protestov. A to napriek tomu, že nebola prvou netrans osobou, ktorá si trans osobu zahrala / mala zahrať. Spomeňme si na Felicity Huffman vo filme Transamerica (nominácia na Oscara) , alebo Jareda v Dallas Buyers Club (rovno soška). Scarlett si na nich vtedy spomenula tiež a ľudí, ktorí boli nespokojní s jej obsadením, na týchto hercov odkázala. Ale krátko na to od projektu odstúpila a ospravedlnila sa. Takto sa k tej celej kauze vyjadrila teraz:

Ak sa na to pozriem spätne, túto situáciu som nezvládla. Moja počiatočná reakcia nebola citlivá. Nebola som si úplne vedomá toho, ako sa trans komunita cítila, keď jej predstaviteľov stvárnili títo herci. Týmto procesom (to asi myslí prijatím a následným odmietnutím tej úlohy) som sa veľa naučila.

Tak vidíte, ako sa Skaja kajá. V súvislosti s necitlivosťou Chris Heath, ktorý s ňou robil rozhovor, podotkol, že ľuďom sa predsa len stále môže zdať necitlivá. A to kvôli tomu, že vyjadrila podporu Woodymu Allenovi (v súvislosti s kauzou sexuálneho zneužívania, ktorú má na krku). Scarlett na to povedala, že áno, ľuďom sa môže zdať necitlivá…ale svoj názor na Woodyho aj tak nezmenila. Za to už tiež stihla schytať kritiku.

Pozitívne odozvy ale získali oba jej filmy, a to aj Scarlettine výkony v nich. V prípade Marriage Story sa hovorí dokonca o jej veľkej šanci na Oscara. Uvidíme, čo a ako, nominácie vyhlásia v januári.

 

 

 

Ďalšie fotky pre Vanity Fair

 

 

 

Uuu, kolienko!

 

 

 

 

 

 

Marriage Story. Manžela jej tam hrá Adam Driver, ktorého môžete poznať zo Star Wars a seriálu Girls (ten som neznášala a každá jedna postava ma tam rozčuľovala). Nie je to možno tradičný typ fešáka, ale mne sa páči a má super hlas.

 

 

Vo filme Jojo Rabbit si, takisto ako v Marriage Story, zahrala Scarlett matku. V tomto prípade sa réžie chopil Taika Waititi, ktorého film What We Do in the Shadows veľmi odporúčam.

 

 

Staré časy, Scarlett a Ryan. Svadba bola v roku 2008. Rozvod o štyri roky neskôr.

 

 

Pokus číslo dva bol s Romainom, tu konkrétne sú u oboch účesy…nie najlepšie

 

 

Ak všetko vyjde, Colin Jost bude manžel číslo tri. Colina mám v SNL rada, tak nech sa to podarí. Inak sa mu možno budú horšie písať vtipy

 

 

A malá bonusovka. Minulý víkend si do Saturday Night Live na chvíľku odskočil Ryan Reynolds, takže sa takto za jedným stolom stretol Scarlettin bývalý s terajším. Aby sme to mali kompletné, ten v strede je Alex Moffat. So Scarlett nič nemá, ale v SNL mu to ide jedna radosť.

 

 

Zdroje: vanityfair.com

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk