Sharon Osbourne ukazuje výsledky faceliftu

pridal Vesna 21.12.2019 o 17:58


Alebo nás možno varuje…

Musím sa priznať, že Sharon Osbourne je mi sympatická. Nepoznám ju, neviem čo vlastne robí, neviem aké sú jej politické presvedčenia a netuším, či sa niekde škaredo o niečom citlivom vyjadrila, alebo nie. Moje presvedčenie o tom, že musí byť celkom fajn a možno aj trochu bláznivo odviazaná osoba vyplýva z toho, že už snáď tisíc rokov žije svoj život po boku Ozzyho. Nič v zlom Ozzy, ak si to čítaš, mám rada niektoré tvoje songy, ale človek, ktorý si nepamätá 80. roky, musí byť príšerný manžel. To v podstate dokazuje aj ich slávna reality show. Čudesná rodinka.

Sharon sa na nič nehrá, nemá problém hovoriť o svojom veku a plastických operáciách. Nedávno sa pre tv show Loose Women vyjadrila, že konečne sú na nej vidieť výsledky jej štvrtého faceliftu. Skonštatovala, že to príšerne bolelo, ale efekt bol splnený. Prezradila, že vekom sa jej koža medzi nosom a hornou perou povolila, a tak jej odrezali kúsok aj odtiaľ. Vlastne čo tu trochárim, Sharon kalkulovala, čo všetko si dala na sebe vylepšiť a vypadlo z nej toto: dvihnutie viečok, odsatie tuku z brucha, plastika brucha, žalúdočný bypass, liposukcia (asi rôzne časti tela), plastika pŕs, esteticka rekonštrukcia vagíny (!) a samozrejme botox. Okrem estetických zákrokov absolvovala aj mastektómiu, z dôvodu zvýšenej šance rakoviny prsníka. Celý zoznam výkonov zakončila slovami, že je na nej len málo miest, ktoré neboli natiahnuté, orezané, vyžehlené. Je to vtipné, má 67 rokov a zdá sa mi byť nad vecou. Tak si ju poďme poriadne prezrieť.

 

Aktuálna foto.

 

Pre rýchle porovnanie nasleduje rok 2000.

 

2002

 

2004

 

2007

 

S manželom Ozzym, v roku 2018.

 

Tak čo myslíte? Je to ešte v norme alebo už vyzerá zle? 67 rokov… podľa mňa sa ešte na seba podobá. Ale už by som to stopla.

 

 

Celá rodinka v 90. rokoch. To už Ozzy pomaly triezvel, tú obrovskú opicu z predošlého desaťročia. Na obrázku s deťmi Kelly, Jackom a Aimee.

 

Zdroje: dailymail.co.uk

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk