Koho šteniatko?

pridal Pivonia 3.1.2020 o 14:31


Ani mláčky nerobí, aj aportovať vie.

 

Tohto 25-ročného chlapčeka na hranie si adoptovala stará mater showbiznizu, ktorá ešte Zdenu učila, ako sa v jaskyniach vetrá smrad z neandertálskych prdov. Áno, hovorím o Madonne, ktorá má 61 rokov a rozhodne nevyzerá na svoj vek. Hádali by ste jej 61? Ja by som jej tipla viac.

Madonna si posledné dni užívala dovolenku na Malých Divách. (áno, viem, viem, nemusíte ma opravovať…) a Nový rok vítala so svojím  priateľom Ahlamalikom Williamsom a kŕdľom detí.

Stará beťárka Madonna zverejnila na svojom Istagrame aj video, na ktorom tancuje okolo tyči na pieseň Can‘t Take My Eyes Off You. Púšťajte si to len na vlastnú zodpovednosť.

Ja Madonne rozhodne nezazlievam, že si našla mladého nabijaka. Predstavujem si ju ako ženskú, s ktorou sa reálne nedá veľmi diskutovať, má svoju pravdu a nepohne ňou ani buldozér. V takom veku už určite nemá energiu súperiť vo vzťahu s rovnocenným partnerom. Ahlamalik je určite veľmi šikovný masér nôh a samozrejme aj iných partií. Dúfam, že dáva pozor aj na to, aby Madonne nebolo chladno na kríže a aby to neprehnala s chľastom. Inak, Ahlamalik je tanečník, takže výdrž určite má.

Madonna sa údajne dovadila so svojim ex Guyom Ritchiem o tom, kde strávia sviatky ich spoloční synovia, Rocco Ritchie (19) a David Banda (14). Rocco bol napokon s otcom, na Madonninom Instagrame sa neobjavil. Naopak objavili sa tam tam všetky jej ostatné deti. Lourdes Leon (23) a 4 adoptované deti David Banda, dvojičky Estere a Stelle (7), Mercy James (13).

 

Ahlamalik s Madonnou spolupracoval na jej turné Madam X.

 

Takto ju masíroval na balkóne v Miami pár týždňov dozadu.

 

Na balkóne bola aj Lourdes, poctivý Ahlamalik však masíroval ďalej.

 

Byť Madonnou, tak si asi vyberiem krajšie šteniatko.

 

O ich romániku sa šepká už dlhšie, údajne sú spolu už rok. Takto sa spolu jašili na videách zo zákulisia turné.

 

A tu už máme skutočný dôkaz nehynúcej lásky Ahlamalika a Madonny. Takto spolu kráčali po letisku a následne odrfčali na Malé Divy.

 

Vychutnajte si to v detaile.

 

Fotky z dovolenky. Filtre zabrali.

 

Rodinka na jachte, v popredí Madonnin adoptívny syn David.

 

David sa vydaril

 

Mercy James už menej

 

Dvojičky sú celkom chutné

 

A napokon Rocco, ktorý strávil Vianoce s otcom.

 

 

Čerešnička na záver, Madonnin novoročný tanček. Nech je vaše šťastie také veľké, ako medzera medzi jej zubami.

Zdroje: dailymail.co.uk

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk