Trendy: SVADBA FILMY

Grammy Awards 2020

pridal NoName 2.2.2020 o 16:38


Tak a máme tu ďalšie odovzdávanie cien.

62-ročnik Grammy Awards sa konal v nedeľu 26. januára v Staples Center v Los Angeles. Večer jednoznačne patril Billie Eilish, ktorej hudba mňa dosť obchádza (ak samozrejme nerátam jej hit s Khalidom, ten snáď pozná každý). No keďže Billie oslávila v decembri 18-tku, tak sa veruže nečudujem. Na ňu som teda ja už naozaj stará.

Ešte trochu k ceremoniálu. Po úvodnom vystúpení Lizzo, hostiteľka večera Alicia Keys pripomenula tragickú smrť legendárneho basketbalistu Kobe Bryantha, o ktorom sme viac písali tu. Demi Lovato sa postavila na pódium po dvoch rokoch a predviedla krásny výkon v princeznovských bielych šatách. Gwen Stefani a Blake Shelton si spoločne romanticky zaspievali na javisku. K zážitkom patrilo aj vystúpenie Ushera s pesničkami od Princea. Vystúpila taktiež Ariana Grande či Camila Cabello, ktorá piesňou vzdala poctu svojmu otcovi.

Kategórií je naozaj požehnane (odkedy sa udeľuje Grammy za najlepší detský album?), tak ak máte chuť sa nimi prehrabať, tu sú. Ešte upozorňujem, že som ich neprekladala. Jednak preto, že naša ľubozvučná slovenčina častokrát tieto anglické slovné spojenia kazí a taktiež preto, že sa niektoré kategórie naozaj ťažko prekladajú. Ak by bol s niektorou kategóriou problém, napíšte do komentárov a preložíme vám ju.

 

Record of the Year

“Hey, Ma” — Bon Iver

Víťaz: “Bad Guy” — Billie Eilish

“7 Rings” — Ariana Grande

“Hard Place” — H.E.R.

“Talk” — Khalid

“Old Town Road” — Lil Nas X Featuring Billy Ray Cyrus

“Truth Hurts” — Lizzo

“Sunflower” — Post Malone & Swae Lee

 

Album of the Year

I, I — Bon Iver

Norman F***ing Rockwell! — Lana Del Rey

Víťaz: When We All Fall Asleep, Where Do We Go? — Billie Eilish

Thank U, Next — Ariana Grande

I Used to Know Her — H.E.R.

7 — Lil Nas X

Cuz I Love You (Deluxe) — Lizzo

Father of the Bride — Vampire Weekend

 

Song of The Year

“Always Remember Us This Way” — Natalie Hemby, Lady Gaga, Hillary Lindsey, & Lori McKenna, songwriters (Lady Gaga)

Víťaz: “Bad Guy” — Billie Eilish O’Connell & Finneas O’Connell, songwriters (Billie Eilish)

“Bring My Flowers Now” — Brandi Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth, & Tanya Tucker, songwriters (Tanya Tucker)

“Hard Place” — Ruby Amanfu, Sam Ashworth, D. Arcelious Harris. H.E.R. & Rodney Jerkins, songwriters (H.E.R.)

“Lover” — Taylor Swift, songwriter (Taylor Swift)

“Norman F—ing Rockwell” — Jack Antonoff & Lana Del Rey, songwriters (Lana Del Rey)

“Someone You Loved” — Tom Barnes, Lewis Capaldi, Pere Kelleher, Benjamin Kohn, & Sam Roman, songwriters (Lewis Capaldi)

“Truth Hurts” — Steven Cheung, Eric Frederic, Melissa Jefferson, & Jesse Saint John, songwriters (Lizzo)

 

Best New Artist

Black Pumas

Víťaz: Billie Eilish

Lil Nas X

Lizzo

Maggie Rogers

Rosalia

Tank and the Bangas

Yola

 

Best Pop Solo Performance

“Spirit” — Beyoncé

“Bad Guy” — Billie Eilish

“7 Rings” — Ariana Grande

Víťaz: “Truth Hurts” — Lizzo

“You Need to Calm Down” — Taylor Swift

 

Best Pop Duo/Group Performance

“Boyfriend” — Ariana Grande & Social House

“Sucker” — Jonas Brothers

Víťaz: “Old Town Road” — Lil Nas X Featuring Billy Ray Cyrus

“Sunflower” — Post Malone & Swae Lee

“Senorita” — Shawn Mendes & Camila Cabello

 

Best Traditional Pop Vocal Album

Si — Andrea Bocelli

Love (Deluxe Edition) — Michael Bublé

Víťaz: Look Now — Elvis Costello & The Imposters

A Legendary Christmas — John Legend

Walls, Barbra Streisand

 

Best Pop Vocal Album

The Lion King: The Gift — Beyoncé

Víťaz: When We All Fall Asleep, Where Do We Go? — Billie Eilish

Thank U, Next — Ariana Grande

No. 6 Collaborations Project, — Ed Sheeran

Lover — Taylor Swift

 

Best Dance Recording

“Linked” — Bonobo

Víťaz: “Got to Keep On” — The Chemical Brothers

“Piece of Your Heart” — Meduza Featuring Goodboys

“Underwater” — Rufus Du Sol

“Midnight, Hour” — Skrillex & Boys Noize Featuring Ty Dolla $ign Boys Noize & Skrillex

 

Best Dance/Electronic Album

LP5 — Apparat

Víťaz: No Geography — The Chemical Brothers

Hi This Is Flume (Mixtape) — Flume

Solace — Rufus Du Sol

Weather — Tycho

 

Best Contemporary Instrumental Album

Ancestral Recall — Christian Scott aTunde Adjuah

Star People Nation — Theo Croker

Beat Music! Beat Music! Beat Music! — Mark Guiliana

Elevate — Lettuce

Víťaz: Mettavolution — Rodrigo y Gabriela

 

Best Rock Performance

“Pretty Waste” — Bones UK

Víťaz: “This Land” — Gary Clark Jr.

“History Repeats” — Brittany Howard

“Woman” — Karen O & Danger Mouse

“Too Bad” — Rival Sons

 

Best Metal Performance

“Astorlus – The Great Octopus” — Candlemass Featuring Tony Iommi

“Humanicide” — Death Angel

“Bow Down” — I Prevail

“Unleashed” — Killswitch Engage

Víťaz: “7empest” — Tool

 

Best Rock Song

“Fear Inoculum” — Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones, & Maynard James Keenan, songwriters (Tool)

“Give Yourself a Try” — George Daniel, Adam Hann, Matthew Healy, & Ross MacDonald, songwriters (The 1975)

“Harmony Hall” — Ezra Koenig, songwriter (Vampire Weekend)

“History Repeats” — Brittany Howard, songwriter (Brittany Howard)

Víťaz: “This Land” — Gary Clark Jr., songwriter (Gary Clark Jr.)

 

Best Rock Album

Amo — Bring Me the Horizon

Víťaz: Social Cues — Cage the Elephant

In the End  — The Cranberries

Trauma — I Prevail

Feral Roots — Rival Sons

 

Best Alternative Music Album

U.F.O.F. — Big Thief

Assume Form — James Blake

I,I — Bon Iver

Víťaz: Father of the Bride — Vampire Weekend

Anima — Thom Yorke

 

Best R&B Performance

“Love Again” — Daniel Caesar & Brandy

Could’ve Been” — H.E.R. Featuring Bryson Tiller

“Exactly How I Feel” — Lizzo Featuring Gucci Mane

“Roll Some Mo” — Lucky Daye

Víťaz: “Come Home” — Anderson .Paak Featuring André 3000

 

Best Traditional R&B Performance

“Time Today” — BJ the Chicago Kid

“Steady Love” — India.Arie

Víťaz: “Jerome” — Lizzo

“Real Games” — Lucky Daye

“Built for Love” — PJ Morton Featuring Jazmine Sullivan

 

Best R&B Song

“Could’ve Been” — Dernst Emile II, David “Swagg R’Celious” Harris, H.E.R., & Hue “Soundzfire” Strother, songwriters (H.E.R. Featuring Bryson Tiller)

“Look at Me Now” — Emily King & Jeremy Most, songwriters (Emily King)

“No Guidance” — Chris Brown, Tyler James Bryant, Nija Charles, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Michee Patrick Lebrun, Joshua Lewis, Noah Shebib, & Teddy Walton, songwriters (Chris Brown Featuring Drake)

“Roll Some Mo” — David Brown, Dernst Emile II, & Peter Lee Johnson, songwriters (Lucky Daye)

Víťaz: “Sayso” — PJ Morton, songwriter (PJ Morton Featuring JoJo)

 

Best Urban Contemporary Album

Apollo XXI — Steve Lacy

Víťaz: Cuz I Love You (Deluxe) — Lizzo

Overload — Georgia Anne Muldrow

Saturn — Nao

Being Human in Public  — Jessie Reyez

 

Best R&B Album

1123 — BJ the Chicago Kid

Painted — Lucky Daye

Ella Mai — Ella Mai

Paul — PJ Morton

Víťaz: Ventura — Anderson .Paak

 

Best Rap Performance

“Middle Child” — J. Cole

“Suge” — DaBaby

Víťaz:”Racks in the Middle” — Nipsey Hussle Featuring Roddy Ricch & Hit-Boy

“Down Bad” — Dreamville Featuring J.I.D, Bas, J. Cole, EARTHGANG & Young Nudy

“Clout” — Offset Featuring Cardi B

 

Best Rap/Sung Performance

Víťaz: “Higher” — DJ Khaled Featuring Nipsey Hussle & John Legend

“Drip Too Hard” — Lil Baby & Gunna

“Panini” — Lil Nas X

“Ballin” — Mustard Featuring Roddy Ricch

“The London” — Young Thug Featuring J. Cole & Travis Scott

 

Best Rap Song

“Bad Idea” — Chancelor Bennett, Cordae Dunston, Uforo Ebong, & Daniel Hackett, songwriters (YBN Cordae Featuring Chance The Rapper)

“Gold Roses” — Noel Cadastre, Aubrey Graham, Anderson Hernandez, Khristopher Riddick-Tynes, William Leonard Roberts II, Joshua Quinton Scruggs, Leon Thomas III, & Ozan Yildirim, songwriters (Rick Ross Featuring Drake)

Víťaz: “A Lot” — Jermaine Cole, Dacoury Natche, 21 Savage, & Anthony White, songwriters (21 Savage Featuring J. Cole)

“Racks in the Middle” — Ermias Asghedom, Dustin James Corbett, Greg Allen Davis, Chauncey Hollis Jr., & Rodrick Moore, songwriters (Nipsey Hussle Featuring Roddy Ricch & Hit-Boy)

“Suge” — DaBaby, Jetsonmade, & Pooh Beatz, songwriters (DaBaby)

 

Best Rap Album

Revenge of the Dreamers III — Dreamville

Championships — Meek Mill

I Am > I Was — 21 Savage

Víťaz: Igor — Tyler, the Creator

The Lost Boy — YBN Cordae

 

Best Country Solo Performance

“All Your’n” — Tyler Childers

“Girl Goin’ Nowhere” — Ashley McBryde

Víťaz: “Ride Me Back Home” — Willie Nelson

“God’s Country” — Blake Shelton

“Bring My Flowers Now” — Tanya Tucker

 

Best Country Duo/Group Performance

“Brand New Man” — Brooks & Dunn With Luke Combs

“I Don’t Remember Me (Before You)” — Brothers Osborne

Víťaz: “Speechless” — Dan + Shay

“The Daughters” — Little Big Town

“Common” — Maren Morris Featuring Brandi Carlile

 

Best Country Song

Víťaz: “Bring My Flowers Now” — Brandi Carlile, Phil Hanseroth, Tim Hanseroth, & Tanya Tucker, songwriters (Tanya Tucker)

“Girl Goin’ Nowhere” — Jeremy Bussey & Ashley McBryde, songwriters (Ashley McBryde)

“It All Comes Out in the Wash” — Miranda Lambert, Hillary Lindsey, Lori McKenna, & Liz Rose, songwriters (Miranda Lambert)

“Some of It” — Eric Church, Clint Daniels, Jeff Hyde, & Bobby Pinson, songwriters (Eric Church)

“Speechless” — Shay Mooney, Jordan Reynolds, Dan Smyers, & Laura Veltz, songwriters (Dan + Shay)

 

Best Country Album

Desperate Man — Eric Church

Stronger Than the Truth — Reba McEntire

Interstate Gospel — Pistol Annies

Center Point Road — Thomas Rhett

Víťaz: While I’m Livin’ — Tanya Tucker

 

Best New Age Album

Fairy Dreams — David Arkenstone

Homage to Kindness — David Darling

Víťaz: Wings — Peter Kater

Verve — Sebastian Plano

Deva — Deva Premal

 

Best Improvised Jazz Solo

“Elsewhere” — Melissa Aldana, soloist

Víťaz: “Sozinho” — Randy Brecker, soloist

“Tomorrow Is the Question” — Julian Lage, soloist

“The Windup” — Branford Marsalis, soloist

“Sightseeing” — Christian McBride, soloist

 

Best Jazz Vocal Album

Thirsty Ghost — Sara Gazarek

Love & Liberation — Jazzmeia Horn

Alone Together — Catherine Russell

Víťaz: 12 Little Spells — Esperanza Spalding

Screenplay — The Tierney Sutton Band

 

Best Jazz Instrumental Album

In the Key of the Universe — Joey DeFrancesco

The Secret Between the Shadow and the Soul — Branford Marsalis Quartet

Christian McBride’s New Jawn — Christian McBride

Víťaz: Finding Gabriel — Brad Mehldau

Come What May — Joshua Redman Quartet

 

Best Large Jazz Ensemble Album

Triple Helix — Anat Cohen Tentet

Dance in Nowhere — Miho Hazama

Hiding Out — Mike Holober & The Gotham Jazz Orchestra

Víťaz: The Omni-American Book Club — Brian Lynch Big Band

One Day Wonder — Terraza Big Band

 

Best Latin Jazz Album

Víťaz: Antidote — Chick Corea & The Spanish Heart Band

Sorte! — Music by John Finbury, Thalma de Freitas With Vitor Gonçalves, John Patitucci, Chico Pinheiro, Rogerio Boccato, & Duduka Da Fonseca

Una Noche Con Ruben Blades — Jazz at Lincoln Center Orchestra With Wynton Marsalis & Rubén Blades

Carib, David Sánchez

Sonero: The Music of Ismael Rivera, Miguel Zenón

 

Best Gospel Performance/Song

Víťaz: “Love Theory” — Kirk Franklin; Kirk Franklin, songwriter

“Talkin’ Bout Jesus” — Gloria Gaynor Featuring Yolanda Adams; Bryan Fowler, Gloria Gaynor, & Chris Stevens, songwriters

“See the Light” — Travis Greene Featuring Jekalyn Carr

“Speak the Name” — Koryn Hawthorne Featuring Natalie Grant

“This Is a Movie (Live)” — Tasha Cobbs Leonard; Tony Brown, Brandon Lake, Tasha Cobbs Leonard, & Nate Moore, songwriters

 

Best Contemporary Christian Music Performance/Song

“Only Jesus” — Casting Crowns; Mark Hall, Bernie Herms, & Matthew West, songwriters

Víťaz: “God Only Knows” — For King & Country & Dolly Parton; Josh Kerr, Jordan Reynolds, Joel Smallbone, Luke Smallbone, & Tedd Tjornhom, songwriters

“Haven’t Seen It Yet” — Danny Gokey; Danny Gokey, Ethan Hulse, & Colby Wedgeworth, songwriters

“God’s Not Done With You (Single Version)” — Tauren Wells

“Rescue Story” — Zach Williams; Ethan Hulse, Andrew Ripp, Jonathan Smith, & Zach Williams, songwriters

 

Best Gospel Album

Víťaz: Long Live Love — Kirk Franklin

Goshen — Donald Lawrence Presents the Tri -City Singers

Tunnel Vision — Gene Moore

Settle Here — William Murphy

Something’s Happening! A Christmas Album — CeCe Winans

 

Best Contemporary Christian Music Album

I Know a Ghost — Crowder

Víťaz: Burn the Ships — For King & Country

Haven’t Seen It Yet — Danny Gokey

The Elements — TobyMac

Holy Roar — Chris Tomlin

 

Best Roots Gospel Album

Deeper Roots: Where the Bluegrass Grows — Steven Curtis Chapman

Víťaz: Testimony — Gloria Gaynor

Deeper Oceans — Joseph Habedank

His Name Is Jesus — Tim Menzies

Gonna Sing, Gonna Shout (Various Artists) — Jerry Salley, Producer

 

Best Latin Pop Album

Vida — Luis Fonsi

11:11 — Maluma

Montaner — Ricardo Montaner

Víťaz: #ELDISCO — Alejandro Sanz

Fantasia — Sebastian Yatra

 

Best Latin Rock, Urban or Alternative Album

X 100Pre — Bad Bunny

Oasis — J Balvin & Bad Bunny

Indestructible — Flor De Toloache

Almadura — iLe

Víťaz: El Mal Querer — Rosalía

 

Best Regional Mexican Album (Including Tejano)

Caminado — Joss Favela

Percepcion — Intocable

Poco a Poco — La Energia Nortena

20 Aniversario — Mariachi Divas De Cindy Shea

Víťaz: De Ayer Para Siempre — Mariachi Los Camperos

 

Best Tropical Latin Album

Víťaz: Opus — Marc Anthony

Tiempo Al Tiempo — Luis Enrique + C4 Trio

Candela — Vicente García

Literal — Juan Luis Guerra 4.40

WINNER: A Journey Through Cuban Music — Aymée Nuviola

 

Best American Roots Performance

Víťaz: “Saint Honesty” — Sara Bareilles

“Father Mountain” — Calexico and Iron & Wine

“I’m on My Way” — Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi

“Call My Name” — I’m With Her

“Faraway Look” — Yola

 

Best American Roots Song

“Black Myself” — Amythyst Kiah, songwriter (Our Native Daughters)

Víťaz: “Call My Name” — Sarah Jarosz, Aoife O’Donovan, & Sara Watkins, songwriters (I’m With Her)

“Crossing to Jerusalem” — Rosanne Cash & John Leventhal, songwriters (Rosanne Cash)

“Faraway Look” — Dan Auerbach, Yola Carter, & Pat McLaughlin, songwriters (Yola)

“I Don’t Wanna Ride the Rails No More” — Vince Gill, songwriter (Vince Gill)

 

Best Americana Album

Years to Burn, Calexico And Iron & Wine

Who Are You Now, Madison Cunningham

Víťaz: Oklahoma, Keb’ Mo’

Tales of America, J.S. Ondara

Walk Through Fire, Yola

 

Best Bluegrass Album

Víťaz: Tall Fiddler, Michael Cleveland

Live in Prague, Czech Republic, Doyle Lawson & Quicksilver

Toil, Tears & Trouble, The Po’ Ramblin’ Boys

Royal Traveller, Missy Raines

If You Can’t Stand the Heat, Frank Solivan & Dirty Kitchen

 

Best Traditional Blues Album

Kingfish, Christone “Kingfish” Ingram

Víťaz: Tall, Dark & Handsome, Delbert McClinton & Self-Made Men

Sitting on Top of the Blues, Bobby Rush

Baby, Please Come Home, Jimmie Vaughan

Spectacular Class, Jontavious Willis

 

Best Contemporary Blues Album

Víťaz: This Land, Gary Clark Jr.

Venom & Faith, Larkin Poe

Brighter Days, Robert Randolph & The Family Band

Somebody Save Me, Sugaray Rayford

Keep On, Southern Avenue

 

Best Folk Album

My Finest Work Yet, Andrew Bird

Rearrange My Heart, Che Apalache

Víťaz: Patty Griffin, Patty Griffin

Evening Machines, Gregory Alan Isakov

Front Porch, Joy Williams

 

Best Regional Roots Music Album

Kalawai’Anui, Amy Hanaiali’i

When It’s Cold – Cree Round Dance Songs, Northern Cree

Víťaz: Good Time, Ranky Tanky

Recorded at the 2019 New Orleans Jazz & Heritage Festival, Rebirth Brass Band

Hawaiian Lullaby, (Various Artists), Imua Garza & Kimié Miner, producers

 

Best Reggae Album

Víťaz: Rapture, Koffee

As I Am, Julian Marley

The Final Battle: Sly & Robbie Vs. Roots Radics, Sly & Robbie & Roots Radics

Mass Manipulation, Steel Pulse

More Work to Be Done, Third World

 

Best World Music Album

Gece, Altin Gün

What Heat, Bokanté & Metropole Orkest Conducted By Jules Buckley

African Giant, Burna Boy

Fanm D’Ayiti, Nathalie Joachim With Spektral Quartet

Víťaz: Celia, Angelique Kidjo

 

Best Children’s Music Album

Víťaz: Ageless Songs for the Child Archetype, Jon Samson

Flying High!, Caspar Babypants

I Love Rainy Days, Daniel Tashian

The Love, Alphabet Rockers

Winterland, The Okee Dokee Brothers

 

Best Spoken Word Album

Beastie Boys Book, (Various Artists) Michael Diamond, Adam Horovitz, Scott Sherratt & Dan Zitt, producers

Víťaz: Becoming, Michelle Obama

I.V. Catatonia: 20 Years as a Two-Time Cancer Survivor, Eric Alexandrakis

Mr. Know-It-All, John Waters

Sekou Andrews & The String Theory, Sekou Andrews & The String Theory

 

Best Comedy Album

Quality Time, Jim Gaffigan

Relatable, Ellen DeGeneres

Right Now, Aziz Ansari

Son of Patricia, Trevor Noah

Víťaz: Sticks & Stones, Dave Chappelle

 

Best Musical Theater Album

Ain’t Too Proud: The Life and Times of the Temptations

Víťaz: Hadestown

Moulin Rouge! The Musical

The Music of Harry Potter and the Cursed Child – In Four Contemporary Suites

Oklahoma!

 

Best Compilation Soundtrack for Visual Media

The Lion King: The Songs

Quentin Tarantino’s Once Upon a Time in Hollywood

Rocketman

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Víťaz: A Star Is Born

 

Best Score Soundtrack for Visual Media

Avengers: Endgame

Víťaz: Chernobyl

Game of Thrones: Season 8

The Lion King

Mary Poppins Returns

 

Best Song Written for Visual Media

“The Ballad of the Lonesome Cowboy,” From Toy Story 4

“Girl in the Movies,” From Dumplin’

Víťaz: “I’ll Never Love Again” (Film Version), From A Star Is Born

“Spirit,” From The Lion King

“Suspirium,” From Suspiria

 

Best Album Notes

The Complete Cuban Jam Sessions — Judy Cantor-Navas, album notes writer (Various Artists)

The Gospel According to Malaco — Robert Marovich, album notes writer (Various Artists)

Pedal Steel + Four Corners — Brendan Greaves, album notes writer (Terry Allen And The Panhandle Mystery Band)

Pete Seeger: The Smithsonian Folkways Collection — Jeff Place, album notes writer (Pete Seeger)

Víťaz: Stax ’68: A Memphis Story — Steve Greenberg, album notes writer (Various Artists)

 

Best Historical Album

The Girl From Chickasaw County – The Complete Capitol Masters — Andrew Batt & Kris Maher, compilation producers; Simon Gibson, mastering engineer (Bobbie Gentry)

The Great Comeback: Horowitz at Carnegie Hall — Robert Russ, compilation producer; Andreas K. Meyer & Jennifer Nulsen, mastering engineers (Vladimir Horowitz)

Kankyo Ongaku: Japanese Ambient, Environmental & New AGe MMusic 1980-1990 — Spencer Doran, Yosuke Kitazawa, Douglas Macgowan, & Matt Sullivan, compilation producers; John Baldwin, mastering engineer (Various Artists)

Víťaz: Pete Seeger: The Smithsonian Folkways Collection — Jeff Place & Robert Santelli, compilation producers; Pete Reiniger, mastering engineer (Pete Seeger)

Woodstock: Back to the Garden – The Definitive 50th Anniversary Archive — Brian Kehew, Steve Woolard, & Andy Zax, compilation producers; Dave Schultz, mastering engineer, Brian Kehew, restoration engineer (Various Artists)

 

Best Engineered Album, Non-Classical

All These Things, Tchad Blake, Adam Greenspan & Rodney Shearer, engineers; Bernie Grundman, mastering engineer (Thomas Dybdahl)

Ella Mai, Chris “Shaggy” Ascher, Jaycen Joshua & David Pizzimenti, engineers; Chris Athens, mastering engineer (Ella Mai)

Run Home Slow, Paul Butler & Sam Teskey, engineers; Joe Carra, mastering engineer (The Teskey Brothers)

Scenery, Tom Elmhirst, Ben Kane & Jeremy Most, engineers; Bob Ludwig, mastering engineer (Emily King)

Víťaz: When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, Rob Kinelski & Finneas O’Connell, engineers; John Greenham, mastering engineer (Billie Eilish)

 

Producer of the Year, Non-Classical

Jack Antonoff

Dan Auerbach

John Hill

Víťaz: Finneas

Ricky Reed

 

Best Remixed Recording

Víťaz: “I Rise (Tracy Young’s Pride Intro Radio Remix)” — Tracy Young, remixer (Madonna)

“Mother’s Daughter (WukiI Remix)” — Wuki, remixer (Miley Cyrus)

“The One (High Contrast Remix)” — Lincoln Barrett, remixer (Jorja Smith)

“Swim (Ford. Remix)” — Luc Bradford, remixer (Mild Minds)

“Work It (Soulwax Remix)” — David Gerard C Dewaele & Stephen Antoine C Dewaele, remixers (Marie Davidson)

 

Best Music Video

“We’ve Got to Try” — The Chemical Brothers

“This Land” — Gary Clark Jr.

“Cellophane” — FKA twigs

Víťaz: “Old Town Road (Official Movie)” — Lil Nas X & Billy Ray Cyrus

“Glad He’s Gone” — Tove Lo

 

Best Music Film

Víťaz:  Homecoming

Remember My Name

Birth of the Cool

Shangri-La

Anima

 

Odvážna Priyanka Chopra s manželom Nickom Jonasom.
Bratia Jonesovci s manželkami a v strede je Bebe Rexha.
Ariana Grande ako cukríkova postavička na tortu.
Chrissy Teigen a John Legend. Iba mne sa zdajú tie Johnove topánky zvláštne?
Billy Porter v aktuálnom šokantnom outfite.
Lil Nas X – pre prípad, že by vám Billy nestačil.
Chris Brown s dcérou.
Víťazka hlavných kategórii – Billie Eilish
Ešte raz pre celkový pohľad.
Alessandra Ambrosio
FKA Twigs
Youtuberka Nikita Dragun
Joy Villa s jej politicky podmieneným outfitom.
Megan Pormer a ďalšie šaty s názorom
Cardi B a Offset
Heidi Klum
Ešte raz Joe Jonas, aby sme tu mali aj Sophie Turner
Shawn Mendes
Lauren London
Shania Twain
Quavo
Billy Ray Cyrus
Diplo
Anwar Hadid a Dua Lipa
BTS
Gwen Stefani a Blake Shelton
Usher
Common
Brandi Carlile
Cyndi Lauper
Lana Del Rey
Blac Chyna
Flava Flav
LL Cool J
Trevor Noah
DJ Khaled
Luis Fonsi
Little Big Town
Lizzo
Ozzy Osbourne a Kelly Osbourne
Ashley McBryde
Skrillex
Tove Lo
Pia Mia
Liza Koshy
Anderson .Paak
Ben Platt
Rick Ross
James Blake
JoJo
Jameela Jamil
Shaun Ross
Jay-Z a Beyonce
Diddy a Jay-Z
Noami Campbell a Janet Jackson
Jessie J a Channing Tatum opätovne ako pár.
Zdroje: ew.com, toofab.com

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk