Celebritné veštby na tento rok!

pridal Nikky 20.2.2020 o 21:37


Posledné roky sme tu mali rubriku, ktorá sa celkom tešila vašej obľube a boli to celebritné veštby.

Super na tejto rubrike je to, že si môžete skontrolovať čo sa splnilo a čo nie. Troška neskôr, ale predsa vám prinášam veštby na tento rok. Tak sa teda zabavte!

 

Kanye West & Kim Kardashian

Podľa istej kanadskej astrologičky ktorej “umelecké” meno je Psychic Nikki, a ktorej klientmi sú mnohé hollywoodske hviezdy, toto bude posledný rok manželstva pre Kim Kardashian a smejka Kanyea Westa. Nikki tiež predpovedá, že Kanye bude súčasťou nejakej prestrelky a následne na to sa psychicky zrúti (nič prekvapivé, Kanyemu hrabe už pekných pár rokov).

 

Kylie Jenner

Nikki predpovedá pre túto „milovanú“ rodinku aj dalšiu zlú správu. Kylie, ktorá už nevie čo s peniazmi, bude čeliť nebezpečnej lúpeži, či dokonca únosu.

 

Rozchody a rozvody

Celebrity ktorým táto pani veštica predpovedá rozchody a rozvody sú  Julia Roberts a Daniel Moder, Ellen DeGeneres a Portia de Rossi, Brooke Shields s manželom, Harrison Ford a Calista Flockhart, David a Victoria Beckham, Eva Mendes a Ryan Gosling, Keith Urban a Nicole Kidman, Tim McGraw a Faith Hill, Barbara Streisand a James Brolin,  Annette Bening a Warren Beatty, Justin Timberlake a Jessica Biel a nakoniec aj  Jay-Z and Beyonce.

 

Zdravotné problémy

Optimisticky naladená veštica predpovedá aj vážne zdravotné problémy týmto celebritám: Naomi Judd, Anthony Hopkins, Harrison Ford, Joe Pesci, Bill Cosby, Heather Locklear, Joan Collins,  Angelina Jolie, Elon Musk, Demi Lovato, Donatella Versace (na fotke, ak by niekto nevedel… vybrala som vám fotku z blízka, nemáte začo), Ted Turner, Morgan Freeman, Sinead O’Connor, Larry King, a Ringo Starr.

 

Deti

Deti sa majú podľa nej majú narodiť Justinovi a Hailey Bieberovcom, GeorgeoviAmal Clooney, Katy Perry, Priyanke Chopra a Nickovi Jonasovi.

 

Smrť

Veštica predpovedá, že nejaký hollywoodsky pár bude zavraždený, alebo spácha samovraždu. Iná celebrita má byť vraj prejdená autom vo vlastnom dome (wtf?). Nejaký hviezdny pár sa spolu predávkuje, a Johnny Depp sa predávkuje tiež a pôjde na liečenie (nič prekvapivé, podľa aktuálnej Johhnyho fotky). Nemenovaný raper má byť tiež zastrelený na červenom koberci.

 

Väzenie a sex

Taktiež O. J. Simpson má byť znova obvinený a má sa vrátiť do väzenia (ak niekto nepozná prípad O. J. Simpson, odporúčam pozrieť si American Crime Story season 1 z dielne Netflixu: The People V. O. J. Simpson, kde je mimo iného spomenuté aj pozadie celej Kardashianovskej famílie. (Nemyslím ich zadky, ale spoločenské pozadie ich rodiny.)

Nikki tiež vidí kadejaké sexuálne škandály, ktoré otrasú showbiznisom, a celkovo pani veštica je pesimistická, čo sa spoločenského diania týka, čaká nás údajne nebezpečný a turbulentný rok plný zemetrasení, potôp, požiarov, hurikánov a chorôb. Stačí sa obzrieť za januárom a sme jasní.

Ďalšie celebritné médium menom Raymond Guzman nám predpovedá že vychádzajúca hviezda Billie Eilish bude tento rok žiariť ešte viac, ale zároveň si má dať pozor na ľudí z vlastného tímu a „užívanie nepovolených substancií“ (nič, čo by nás v showbiznise šokovalo).

 

Britney Spears

O Britney Spears nám pán Guzman hovorí, že Brit má viac zviazané ruky ako by verejnosť tušila. Tiež tvrdí, že o nej budeme viac počuť v súvislosti so škandálmi ako s prácou (a to sme si mysleli, že Brit je na tom konečne v pohode).

 

Adele

A tuto to máte čierne na bielom! Podľa veštca sa nám rozkurví aj Adele, a údajne sa cíti ako “znovuzrodená”. Máme sa dočkať aj nového albumu.

 

Harry a Meghan

A máme tu aj veštby pre kráľovskú rodinu. Podľa skúsenej astrologičky Georginy Walker potrvá maximalne 5 rokov kým sa Harry a Meghan rozídu. Okolo nich vidí negatívnu energiu. Tiež vidí ich trvalý odchod z Británie a možné dalšie dieťa.

 

Princ William a Kate Middleton

Taktiež vidí smrť v kráľovskej rodine. Princa Williama čaká náročný rok a údajne sa má stať znovu otcom. Je dosť pravdepodobné, že jeho otec sa vzdá svojho nároku na trón v prospech svojho syna. Kate vraj znova otehotnie  a celkovo vloží veľa snahy do charitatívnych projektov. Okolo nej vidí pozitívnu energiu.

 

Zdroje: astromojo.com,  Honey.nine.com.au,  Omtimes.com,  Hollywoodnewsdaily.com

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk