Tom Hanks má koronu

pridal Pivonia 15.3.2020 o 9:07


Už je to tu, sahujeme sa na Mars.

 

Poviem vám úprimne, snažím sa zachova pokoj, ale keď už mi ten hlúpy vírus zasahuje aj do môjho milovaného bulváru, začínam cíti znepokojenie. Neviete, ako to vyzerá v tescu? Tuniaka ešte zoženiem?

Tom Hanks (63) a jeho žena sa momentálne nachádzajú v Austrálii. Hanks tu natáča film o Elvisovi Presleym. Vo svojom komentári, ktorý zverejnil v stredu večer na svojom Instagrame, napísal:

„Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme mali nádchu, telo nás trochu bolelo. Rita mala sem-tam aj zimnicu. Takisto sme mali horúčku. Rozhodli sme sa zachova správne, pretože presne to svet teraz potrebuje, a nechali sme sa otestova na koronavírus. Testy boli pozitívne.“

A tak boli Tom a jeho žena uvrhnutí do karantény. Ich rodina a žudia, s ktorými prišli do styku sú momentálne tiež testovaní. Informáciu o nákaze sa Hanksovci dozvedeli v stredu večer. Ešte v sobotu Rita na svojom Instagrame zverejnila fotografiu spred opery v Sydney. V piatok ich paparazzi odfotili na prechádzke na známej Bondi pláži v Sydney. Spoločnos im robil ich syn Truman (24). To pochopitežne vzbudzuje obavy, kožkých ďalších žudí mohli Hanksovci nakazi.

Obavu vzbudzuje aj vek manželov, obaja majú 63. To síce nie je až tak hrozne veža, ale už to jednoducho nie sú žiadne žubrienky. Momentálne sa nachádzajú v opatere lekárov v nemocnici Gold Coast. Ich príznaky sú našastie mierne, čo potvrdil ich synátor. Vo svojom statuse píše Hanks aj o tom, aký bude ďalší postup.

„A teraz, čo bude ďalej? Lekári majú protokoly, ktoré sa musia dodrža. My, Hanksovci, budeme testovaní, pozorovaní a izolovaní tak dlho, ako si to verejne zdravie a bezpečnos budú vyžadova. To neznie tak, že to bude jednodňová záležitos.“

Tom Hanks zaujal aj fotografiou, ktorú priložil k príspevku. Je na nej chirurgická rukavica odhodená v smetnom koši. Hanks na svojom profile často zverejňuje fotografie stratených osamelých rukavíc. Táto je obzvl᚝ znepokojujúca.

Natáčanie zatiaž nepomenovaného filmu o Elvisovi sa teda posúva na neurčito. Film vzniká v réžii známeho Baza Luhrmana, okrem Hanksa sa vo filme majú objavi aj ďalšie herecké hviezdy ako Rufus Sewell, Austin Butler, Maggie Gyllenhaal a Olivia DeJonge.

Tomovi a Rite držím palce, nech sa rýchlo uzdravia. Takisto dúfam, že sa im podarilo nakazi minimum žudí. Tom je vežmi fajn chlapík a viem si predstavi, že by ho zlomilo, ak by niekto umrel kvôli tomu, že ho nakazil.

P.S. ADMIN: Sorry, že teraz trošku neboli články, ale musel som nakúpi 320 rohlíkov, 423 respirátorov, 281 dezinfekcií, obetova malé jahňa, spravi si ochrannú čiapku z alobalu a prečíta si všetky konšpiračné weby, aby som toto ažké obdobie prežil. Alebo sme robili niečo rozumné a niektoré výsledky, už naozaj konečne uvidíte. Každopádne pokúsime sa vám dodáva viac noviniek, aby ste v kžude mohli osta doma, prípadne popátrajte aj v našich starších novinkách, napr. hviezdne nebo je vždy aktuálne ??

 

Rita a Tom na prechádzke na pláži Bondi. Ujovia, ktorí idú za nimi majú dnes asi celkom blbý deň.

 

Aj títo chlapíci asi teraz tu selfie s Tomom žutujú.

 

Rita pred operou v Sidney.

 

Rukavica v koši. No ja vám neviem. Pripadá vám to hygienické?

 

O tom, že koronu predpovedali Simpsonovci ani nehovorím a bol tam aj Hanks

 

Zdroje: dailymail.co.uk

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk