Fergie je Glamour

pridal sugar 2.11.2010 o 14:34


Zahraničné médiá napísali o Fergie (35) pózujúcej na obálke decembrového vydania magazínu Glamour, že: , , she looks cozy.“  Ak ste výrazu neporozumeli použite pravidlo čítaj ako vidíš. A ja vidím kozy…vy?

Na veľmi biedne odhalené prsia Fergie sa samozrejme neupriamovala celá pozornosť, nastajlovaná speváčka sa cudne predviedla v niekoľkých modeloch zvučných mien a značiek ( napr. obrázok v štúdiu: šaty – Sonia Rykiel, doplnky – Neil Lane, topánky – Christian Louboutin), ktorých jednotlivý predaj by vám zabezpečil dvojtýždňový výlet na Bali.

Jej rada mladým ženám: , , V mojom živote boli obdobia, keď vo mňa mnoho ľudí neverilo. Ja som si však zachovala vieru v seba. Pokladám si životné otázky. Kde vidím sama seba o päť rokov? Vytvorte si rebrík, po ktorom chcete ísť a lezte po ňom. Treba vyjsť na jeho vrchol.“

O iných ženách, ktoré , , pasú“ po jej manželovi: , , Nie som žiarlivá osoba. To skrátka nie som ja. Vo vzťahu si musíte navzájom dôverovať.“

Pikošky na to: Zapíšte si tieto rady do denníčka, alebo za uši a možno nájdete svoje životné šťastie. A ešte pridávam fotku typu: momentka-sviňa, na ktorej vyzerá Fergie maximálne obstarožne, akoby posielala svoj záber do Zmenárne.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk