Kirsten Dunst je asi od poštárky

pridal sugar 16.11.2010 o 15:16


Novinky k téme “Kirsten Dunst“: Kirsten má nový film All Good Things, ale netvárme sa, že nás to až tak zaujíma. Dôležitejšie je to, že sa našťastie nepodobá na svoju mamu a niekto jej už dávno vysal z útleho bieleho telíčka všetok život. A zostala iba nuda.

Pomerne dlho som analyzovala tetu Dunstovú, ale medzi ňou a jej úspešnou dcérou som nenašla žiadnu fyzickú podobu. Takže je asi po otcovi. Prípadne ju stvorila vo svojom lone pani Nuda.

Kirsten Dunst vyzerá už dlhé roky rovnako, v tomto prípade to však nie je kompliment. Niečo by mala so sebou urobiť. Pravidelne sa štípať do líc alebo čo, aby mala na sebe aspoň trošku farby, pretože o chvíľu nazvú podľa nej dokonalejšiu podobu bielej farby.

Pikošky na to: Ona ani nemôže za to, že mi lezie na nervy. Je to moja vina. Mea culpa, mea maxima culpa. Akurát minule som si po čase pozrela Interview s upírom a v tom filme bola Kirsten dokonalá. A ako decko mala v sebe viac sexepílu ako teraz, keďže to nemyslím peďácky a hrala tam ženu uväznenú navždy v tele dieťaťa. Možno ju vtedy Brad Pitt naozaj vysal a s krvou vycucal aj jej schopnosť byť zaujímavou. Prepáč, Kirst.

mmmMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk