Paris pyká a poctivo pracuje

pridal dominique 20.11.2010 o 13:43


Za svoje drogové prehrešky si odpykáva trest zatieraním počmáraných stien. Celkom v pohode práca, ale samozrejme Pariska sa nezaprela a trest si prišla odpracovať v šteklách Christian Laboutin a s ozdobeným krkom – náhrdelníkom od Channelu.

Aby ste ju však neodcudzovali, tak sa hovorí , že lodičky od Christiana sú vraj najpohodlnejšie na svete. Vraj máte nohu ako v papučke, tvrdia celebrity, ktoré ich dostávajú zadarmo… A ako vidíte, môžete v nich robiť čokoľvek.

Aj keď bola Paris dopredu upozornená na to, že sa má pripraviť na zašpinenie, nevenovala tomu pozornosť , lebo si myslela, že je to vtip. Tiež jej nikto nepovedal, že vysoké topánky sa na to nehodia, tak ako to mala vedieť?

Makať sa začína v nekresťanskú hodinu, keď všetci normálni ľudia dospávajú žúrky. O 7:00 hodine! Do práce musí chodiť načas; ak by 15 minút meškala, v ten deň by už nemohla namaľovať ani čiarku. Bohatá dedička si potrebuje totiž odpracovať 200 hodín…

Pikošky na to: Pristane Paris poctivá práca :)?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk