Jééj, Courtney Love opäť pózuje ako vyžitá štetka!

pridal sugar 22.11.2010 o 19:25


, , Ruka hore! Já pařííím!“ alebo čo to vykrikuje Courtney Love, hneď potom ako si pretrie noštek, ktorý práve dostatočne zásobila čarovným bielym práškom, vďaka ktorému sa cíti byť stále mladá a taká  in da fpiči pohodaaa. Až tak, že jej zo všetkých strán trčia bradavky, vychudnuté hnáty, kolagénom natrepané pery (z ktorých by vystačilo na tri ďalšie huby hollywoodskych paničiek). A samozrejme, nemôžeme zabúdať na medzinožie. Pri pozeraní každej foto na jej twitter a facebook stránke si treba dávať pozor, aby na vás odniekiaľ svojím nemým okom nemrklo jej prirodzenie.

Courtney Love nemala čo robiť a opäť si v jednej jasnej chvíľke, spomenula načo slúži v telefóne , , hľadáčik.“ A tak sa rozhodla zasa raz svetu ukázať čo už toľkokrát videl. A ak by existoval šport Pózuj ako vyžitá šľapka or or Die Tryin‘, tak Courtney by bola určite neprekonateľnou. Jej talent je extraordinárny, na každej fotke vyzerá ako mŕtva štetka, ale na každej inak. Tentokrát si zavolala aj bradavkovú sestru.

Pikošky na to: Mať na krku toto, aj ja to zabalím, Kurt. No ofence.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk