Najhorúcejšie hollywoodske páriky: Obliekajú sa rovnako! Brangelina, Jashley a iní…

pridal dominique 4.12.2010 o 15:24


Hviezdy chcú ušetriť a tak si sem-tam požičajú košeľu, mikinu či boxerky od svojej polovičky. A čo…

Twilight hviezdy – Rob Pattinson a Kristen Stewart sa večne obliekajú nemasno-neslano. Hlavne Kristen – čierne okuliare , biele tričko, Robkova košela a ideš….

Brad Pitt a Angelina Jolie

Brad Pitt a Angelina Jolie sa takto čierno-lesklo-čudne objavili koncom novembra v Paríži na premiére filmu Megamozog. Médiá ich nazvali jednovaječné dvojčatá aj kvôli tomu, že na seba hodili všetko čierne, čo doma našli, ale médiá zrejme preháňajú. Každopádne je na prvý pohľad jasné, že Brad prežíva krízu stredného veku ako Ros v Priateľoch a kúpil si kožené galoty.

Joe Jonas a Ashley Greene

Ashley Greene bola odfotená na prechádzke so psom a na sebe mala mikinu jej priateľa Joa. Treba uznať, že vyzerá pohodlne.

Kanye West a jeho ex Amber Rose

Kanye West a jeho kožuch – grc. Mňa ale prekvapilo, že chewbacca má také konexie ??

Kourtney Kardashian a Scott Disick

Kourtney Kardashian je trapka, to vieme. Že nosí tigrované handry vieme, ale môže si dať chlap (Scott Disick) tigrované topánočky? Túto skratku použijem prvýkrát v živote – WTF? A keď už sme pritom, tak som ešte nikdy nenapísala ani lol:) lol:)

Nina Dobrev a Ian Somerhalder

Hrdinovia The Vampire Diaries Nina Dobrev a Ian Somerhalder. On je krásny, ona je krásna, majú dokonalé životy… no, na depku.

Pete Wentz a Ashlee Simpson

Pete Wentz a Ashlee Simpson – simply the best:)!

Tom Cruise a Katie Holmes

Tom Cruise and Katie Holmes – kárované košele sú in, tak ich musí mať aj Tom. Keď ich má Tom, tak ich musí nosiť aj Kate.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk