Martina Ponožková je späť. A je to ešte väčší masaker ako predtým

pridal sugar 6.12.2010 o 15:31


Keď sa prihlasovala do šou Farmár hľadá ženu, či krotitelia bobrov na slovenský spôsob nemohla predpokladať, že jej milé vystupovanie, čaro osobnosti, nekonfliktná povaha, prirodzená inteligencia a jedinečný štýl ju doslova raketovou rýchlosťou vystrelia medzi TOP celebrity slovenského hviezdneho neba. Celý národ odrazu pozná túto originálnu Martinčanku, ktorá hádam ani nie je z nášho sveta. Minimálne k nám odniekiaľ spadla, ale určite nie z jahody. Tá rastie prinízko. Najväčšia star JOJkárskej reality šou má viac prezývok ako P. Diddy,  z tých slušnejších sú to: Kleopatra z Turca, Lady Dogabaná, či Dogagabaná alebo Marfuša. Reč je samozrejme o Martine Ponožkovej, ktorá nie je rada , , nenamaľúvaná.“

Tentokrát si v poslednej časti Farmára zobrala na posilu i svojich sympatických rodičov a štábu ukázala svoj útulný domov a ďalšie módne vychytávky. (Pozn. Ak sa chcete obliekať ako Martina navštívte tieto webové adresy: www.miestnetrhovisko.sk prípadne www.secondhand4ever.com )

Pikošky na to: Pridávam pár zaujímavých reakcií z you tube:

– Najlepší slovenský krátkometrážny film posledného desaťročia ??

– Jej matka vyzerá jak škriatok z Harryho Pottera ten Kreacher, čo nemal rád muklov ??

– Mooooree… jej matka to je čistý TROLL omg… Ju keby som videl v noci tak jej hodím? peňaženku pod nohy a utekám kade ľahšie

– Tvárička po? mamičke, rozum po tatkovi … možno sa taká narodila, možno je to Černobyľ

– Ako nič proti jej rodičom, ale videli ste film „Hory majú oči“ ? Tá podoba! Tak isto sa? mi zdá, že jej otec a mama, majú rovnaké nosy, nebudú oni súrodenci?

– Bo.a tie ponožky!? ??

– Dôkaz že je.nutosť je dedičná…

– Aká matka taká Maťka? ??

– Aj títo ľudia? majú volebné právo ??

Maťa ma stovky fanúšikov na fejsbúku, jej podobizeň by mohla zdobiť tričká, poháre či plagáty. Ja by som si jeden na dvere WC určite nalepila. Aby som nezabudla. Aká je obmedzenosť smiešna (a desivá). A že sa niekedy príliš trápim sebareflexiou a sebazdokonaľovaním, keď sa dá žiť aj takto hlúpo. A ľahko.

Sneh už napadol a vonku teraz štípe mráz, preto ako bonus super hot sexi póza, na ktorú len tak nezabudnete:Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk