Najlepší seriál je Glee: Získal tri Zlaté glóbusy!

pridal dominique 18.1.2011 o 8:00


Na tohtoročnom udeľovaní cien zažiaril seriál Glee, ktorý si odniesol až tri ocenenia za najlepší televízny seriál; Chris Colfer získal cenu za najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe a túto istú cenu dostala aj jeho herecká kolegyňa Jane Lynch.

Glee je hudobno-komediálny seriál z prostredia strednej školy. Akože moderné High School Musical, ale z môjho laického pohľadu neporovnateľne lepšie. Ak ste fanúšikom hudby, tak si isto prídete na svoje. Niektoré diely sú venované jednotlivým umelcom a zboristi spievajú ich piesne (napr. Lady Gaga).

Učiteľ Mr. Shue sa rozhodne založiť zbor. Prihlásia sa tam rôzni outsideri, ale láska k spevu privedie do zboru aj kapitána futbalového družstva či roztlieskavačky. Vzniká tak kolektív, ktorý celá škola šikanuje, pretože byť v zbore – zanamená byť looser. Ako tím však prekonajú všetky ťažkosti stredoškolákov, vznikajú nové lásky… V správnom americkom zbore je samozrejme černoška, Číňan aj Číňanka, gay, chlapec na vozíku, hispánka aj hispánec, hlúpa blondínka, normálna blondínka, blondín aj židovka. Dokonalé vyváženie… Tento rok by seriál mala začať vysielať TV JOJ.

Pikošky na to: Poznáte seriál Glee?

Jane Lynch

Lea Michele

Amber Riley

Dianna Agron

Heather Morris

Chris Colfer

Jayma Mays

Jenna Ushkowitz

Mark Salling

Naya RiveraMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk