Tohtoročné Oscary v znamení Anne Hathaway a Jamesa Franca

pridal sugar 25.1.2011 o 13:30


Oscary 2011 sa blížia. Neklamným znakom toho, že najväčšia filmová a smotánková udalosť roka je za rohom je oficiálne predstavenie hercov, ktorí nás budú večerom sprevádzať.

Tento rok dostali možnosť zahviezdiť … tram-ta-da-dá: Vilo Rozboril a Iveta Malachovská! Organizátori naviac ako špeciálny bonus večera sľubujú každých pätnásť minút exkluzívne videovstupy Noriky Mojsejovej priamo z Košíc! Nora bude v krátkych živých vstupoch komentovať priebeh večera a samozrejme sa erudovane vyjadrí i k outfitom hviezd. A dokonca sa vraj nebude ani pípať! Ako Norika okomentuje hollywoodske hviezdy priamo pred ich zrakmi a ušami? Zdroj z blízkeho okolia Košickej podnikateľky nám prezradil, že sa vyjadrila citujem ( Tono… ups…zdroj si to napísal na papierik, takže prepisujem): , , Ta neviem aké to bude, ale viem aké to nebude. Nebude to dobré. Ta nech si nemyslia, že ja sa budem na niečo hrať a pretvarovať sa za to, že oni na to majú! Aj ja mám a čo?! Ja si poviem čo chcem aj keď oni nechcú.“ 

Vy viete, drahí moji, že tieto tri celebritky môžu byť hviezdy iba na Slovensku… Skutočné mená znejú: Hanka Hathaway a James Franco. A už 27. februára sa dozvieme ako im to spolu ladí na pódiu.

Pikošky na to: Ste spokojní s výberom hosťov večera? Ja by som viac brala Noru. Bola by sranda, ta ňe?

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk