Vanessa Hudgens je novou tvárou Candie’s

pridal dominique 27.1.2011 o 6:00


Vanessa Hudgens (22) je novou tvárou značky Candie’s! Žezlo tak prebrala po slávnej kolegyni Britney Spears, ktorá už je na túto značku príliš stará, alebo príliš zanedbaná?

Vanessa predstavila kolekciu na jar – leto a vyjadrila sa, že byť tvárou značky je pre ňu česť a Candie’s jednoducho miluje. Je nadšená zo všetkých chutných kabeliek, topánok, okuliarov – jednoducho povedané – z najdôležitejších vecí, bez ktorých žena (ne)môže existovať. Pozerala som si ich novú kolekciu a musím konštatovať, že sú tam bez irónie chutné kúsky, hlavne pre násťročné dievčatá, ale vybrali by si aj tie staršie ??

Vanesse sa po rozchode so Zackom Efronom darí, tento rok ju uvidíme až v troch pripravovaných snímkach – Journey 2: The Mysterious Island, Sucker Punch a Beastly.

Video a koment mladej herečky z fotenia si môžete pozrieť tu.

Pikošky na to:

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk