Taylor Momsen v magazíne Grazia

pridal dominique 1.2.2011 o 10:00


Magazín Grazia sa zľutoval a rozhodol sa, že z Taylor Momsen spraví človeka na svoju februárovú titulku. Taylor sa však ubránila a zostala verná svojmu imidžu.

Naposledy keď som čítala rozhovor s ňou, tak sa vyjadrila, že za to, že je taká, môžu jej rodičia, keď ju v útlom veku tlačili do vĺn showbiznisu. Zároveň je to prvý vyrok, čo jej naozaj verím. Ale mohla dopadnúť aj horšie. Zatiaľ si len nevie namaľovať oči a často zabúda na spodnú časť oblečenia, ale pri iných celebritkách pôsobí Taylor ako sivá myška. A má niečo navyše. Super hlas a priznám sa, že jej songy tiež môžem.

Taylor sa v rozhovoroch vyjadrila, že chodila na katolícku školu, kde ju učili, že sex je zlý a bla bla, ale ona si myslí, že je to prirodzené. Ešteže to vieme. Inak interwium s ňou nájdete tu. Neviem čo tam je, lebo vždy keď si to pustím, sledujem len tie oči a nepočúvam…

Pikošky na to: Páči sa vám Taylor na týchto fotkách?

Minulý rok pózovala pre RevolverMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk