Super špeciál Glee: Fešáci a fešandy

pridal dominique 18.2.2011 o 19:44


O Glee sme už písali, keď seriál získal tri Zlaté glóbusy. Každým dielom je však seriál prepracovanejší, choreografie, kostýmy či vizáž zboristov je stále profesionálnejšia, a skutočne je na čo pozerať.

V poslednom dieli ste mohli vidieť Biebermániu, v starších dieloch Gagamániu, ale spievali sa aj piesne kultových spevákov. Zanôtila si v ňom napríklad aj herečka Gwyneth Paltrow či speváčka Britney Spears, a plánuje si v ňom zahrať aj Anne Hathaway.

Seriál Glee vytvorili Ryan Murphy, Brad Falchuk a Ian Brennan. Založený je na Brennanových osobných zážitkoch zo strednej školy a bol to on, kto s nápadom prišiel ako prvý. Ryan Murphy a Brad Falchuk už spolu predtým spolupracovali na seriáli Nip/Tuck (Plastická chirurgie s.r.o.).

Will Schuester (Matthew Morrison) je stredoškolský učiteľ španielčiny, ktorý sa rozhodne založiť spevácky zbor. Podarí sa mu vytvoriť kolektív študentov, v ktorom je každý iný, ale spája ich láska k hudbe, pričom vôbec nejde o muzikál, akoby sa mohlo zdať.

Hity z tohto seriálu sa dostali do rebríčka Billboard Hot až 113-krát, čo jev USA nový rekord. Doteraz ho držal nesmrteľný Elvis Presley.

Vo svete sa už seriál vysiela vo viac ako 20-tich krajinách; u nás štartuje v dvoch častiach za sebou v nedeľu 20. februára na Jojke.

Pikošky na to: Páči sa vám seriál Glee?

Fešáci z Glee:

Matthew Morrison (Will Schuester)

Chord Overstreet

Mark Salling (Noah ´Puck´ Puckerman)

Cory Monteith (Finn Hudson)

Harry Shum Jr. (Mike Chang)

Chris Colfer (Kurt Hummel)

Kevin McHale (Artie Abrams)

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

Fešandy z Glee:

Lea Michele (Rachel Berry)

Dianna Agron (Quinn Fabray)

Amber Riley (Mercedes Jones)

Heather Morris (Brittany)

Jane Lynch (Sue Sylvester)

Jayma Mays (Emma Pillsbury)

Jenna Ushkowitz (Tina Cohen-Chang)

Naya Rivera (Santana Lopez)

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.Zaradené pod: Celebrity, mjuzik & muvís
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk