Ryan Phillippe zbúchal svoju ex!

pridal dominique 16.3.2011 o 7:00


Po rozvode s Reese Witherspoon, s ktorou má dve rozkošné deťúrence, sa mladý odtrhol z reťaze. Rayen (36) chodil s modelkou Alexis Knapp. Rozišli sa, herec vymenil brunetku za blondínku a začal si užívať s mladou Amandou Seyfried.

Až teraz jeho život nabral tie správne grády. Alexis mu oznámila, že je v tom. Nuž, Ryan asi zabudol, ako sa rodia deti, veď s Reese chodil už pred milión rokmi. Podľa stránky TMZ podstúpi herec testy otcovstva. Ak je dieťa jeho, tak je pripravený niesť zodpovednosť. Alexis určite dúfa, že sexi Rayn bude naozaj otec. Na výživné si zarobí a už na pohľad je to skvelý genetický materiál. Aj Amanda bola určite nadšená, keď jej priateľ oznámil túto novinu..

Ryan Phillippe v The Ellen DeGeneres viac-menej vyhýbavými otázkami potvrdil, že randí s herečkou Amandou Seyfried (25).

S Amandou…

Kto chce dieťa s týmto hercom? Rád zasieva svoje semienko lásky.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk