Exkurzia do spálne Miley Cyrus

pridal Pivonia 22.3.2020 o 14:32
Exkurzia do spálne Miley Cyrus


Miley sme v poslednej dobe zanedbávali. Čo má nové naša obľúbená jazyčnica?

Miley Cyrus (27) stále chodí s Codym Simpsonom (23) a to je pre mňa asi to najšokujúcejšie, čo vám dnes poviem. Keď sa dali dokopy, myslela som si, že to bude celé trvať maximálne dva týždne. A svete div sa, holúbkovia sú spolu už 5 mesiacov. K ich záľubám patrí fotenie sa v spodnej bielizni a zverejňovanie tohto hnoja na Instagrame. Inak, prečo sa na pomenovanie milencov v slovenčine používajú práve holuby alebo hrdličky? Ja by som radšej zvolila termín labute. Tie sú si verné až do smrti a aspoň nekradnú sliepkam zrno.

Takže, naše labute sa rozhodli, že 5 mesiacov je dosť dlhý čas na to, aby si vytetovali na telo značku, ktorá im bude pripomínať, ako veľmi sa milujú. Na rukách majú rovnaké tetovanie v tvare Neptúnovho trojzubca. Ak v tom hľadáte nejaký zmysel, nenamáhajte sa.

Celé je to len reklama na Codyho knižku, ktorá sa volá Prince Neptune: Poetry and Prose. Toľko k tej ich úprimnej láske.

Správna návšteva tetovacie štúdia však nikdy neskončí pri jednom jedinom bolestivom zásahu do kože. Miley si okrem trojzubca nechala vytetovať skutočne nechutnú siluetu nahej ženskej.

Posuňme sa ďalej, nech to tu zase nie je len o tetovačkách. (Pozdravujem Orlanda a Amandu) 5 mesiacov znie v prípade Miley Cyrus ako nekonečnosť a tak sa novinári začínajú pýtať, kedy sa Cody chystá svoju partnerku oplodniť. O 23-ročný Codym sa totiž začali šíriť fámy, že by vraj chcel svoje deti vychovávať v Austrálii. Podobne ako Mileyin ex, aj Cody pochádza z krajiny, kde sa voda v odtoku točí naopak. Cody sa zatiaľ týmto otázkam smeje a vraj sa chce plne sústreďovať na kariéru. Dobre pre neho, jeho kariéra určite prekvitá odkedy sa dal dokopy so starou dobrou Miley.

 

Čo hovoríte na tento pár? (hodnotenie pod fotkou)

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Miley z celého srdca gratulujem. Konečne si našla muža, ktorý je rovnaká štetka ako ona sama.

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Labute

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

A tu máme vkusné tetovanie nahej ženy

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Toto je ako pexeso. Vidíte na obrázku dva rovnaké kusy, ktoré dokonale vystihujú lásku, ktorú k sebe naše labute cítia?

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Páčia sa vám takéto tetovania?

 

Ignác sa nám dennodenne sťažuje, že Miley mu kradne robotu. Vraj si všetko vyfotí sama a na jeho nudné fotky z prechádzok nikto nie je zvedavý. Poľutujme nášho Ignáca a oceňme aj tento exteriérový kúsok.

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Čert a Káča

Exkurzia do spálne Miley Cyrus

 

Zdroje: elle.com,  justjared.com,  dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk