Neverník Rooney: Za sex platil tisíce libier!

pridal dominique 7.9.2010 o 11:53


Anglický utočník Wayne Rooney údajne platil tisíc libier za každé stretnutie s 21-ročnou Jenny Thompson. Komunikatívna Jenny médiám prezradila, že sa s Rooneym stýkala pol roka po tom, čo sa zosobášil s dlhoročnou partnerkou Coleen. Tá bola počas manželovej aféry tehotná!

Milenecká dvojica si padla do oka v jednom z nočných klubov, ktoré Rooney tak rád navštevuje. Hniezdočkom zakázanej a ekonomicky náročnej lásky bol luxusný hotel Lowry v Manchesteri. Zo začiatku vraj Rooney nemal potuchy o tom, že dievča je „ľahších mravov“. Vymenili si čísla a rozvášnený futbalista, ju požiadal o stretnutie. Jenny súhlasila, ak jej slušne zaplatí. Miesto toho aby požiadavka Rooneyho odradila, vytiahol futbalista šekovú knižku. V rozhovore pre noviny News of the World, ktorým sa Jenny vyžalovala, ďalej prezradila že Rooney ju taktiež nahováral aby s ním cestovala na výjazdové zápasy Manchesteru United. Dokonca jej raz ponúkol stráviť noc v jeho 4, 5 miliónovej vile v Cheshire. To však vehementne odmietla. Vraj je to nemorálne. Spávať so ženatým mužom je, ale zjavne v poriadku.

Anglický reprezentant nebol ani v minulosti žiadne neviniatko. V roku 2004 navštevoval striptízové bary a udržiaval milenecký vzťah so 48-ročnou Auld Slapper. Rooney sa ku všetkému priznal a prosil svoju Coleen o odpustenie. Toho sa dočkal a v roku 2009 sa vzali. Krátko na to prišiel na svet ich prvý syn Kai. Rooney sa odvtedy prezentoval ako starostlivý otec a verný manžel. Tento image je však ako sa zdá, nadobro stratený.

Pikošky na to: Roony si asi zobral za vzor ďalšieho športovca Tigera Woodsa, ktorý si s prostitútkami tiež užil svoje. Tiger za to zaplatil svojej žene viac ako 80 miliónov eur. Koľko bude tento úlet stáť Wayna?

Odpustí mu Coleen úlet aj tentokrát?

Jenny sa už spokojne usmieva. Predaj intímnych detailov z ich , , vzťahu“ s Roonym jej priniesol pekný balík.Zaradené pod: Celebrity
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk