Nahé celebrity

pridal dominique 11.9.2010 o 14:00


Je to neuveriteľné, ale aj hollywoodske celebrity sú len ľudia. Aj najsexi ženy sveta nevyzerajú bez make-upu či po prehýrenej noci ako z titulky. O to viac to teší nás smrteľníkov, a aj preto patrí téma celebritiek bez make-upu medzi obľúbené. V googli sa po zadaní hesla ‘‘celebrity without make-up‘‘ objaví asi milión fotiek, na ktorých si spokojne masírujeme ego.

Osobne si myslím, že celebritkám často k ‘‘škaredosti‘‘ dopomáha aj šikovnosť niektorých paparazzov. Veď kto už len vyzerá na každej fotke perfektne?

Pikošky na to: Nie nadarmo sa hovorí, že škodoradosť je tá najväčšia radosť ??

Mladučká hviezdička Miley asi nemala svoj deň, alebo sa ešte nestihla zveriť do rúk odborníkom?

Ohľadom tejto fotografie sa viedli na internete dlhé diskusie. Môže to byť ona? Na tejto fotke síce veľmi nos nesedí, ale je to skutočne Eva Longoria! Biele zubiská ju prezradili. Nie nadarmo sa hovorí, že dobrý vizážista je ako kúzelník.

Aj nestarnúcej Claudii sa na tvári objavujú prvé vrásky. Vidieť to o to viac, lebo bez make-upu akosi neviem nájsť oči…

Tento chlap ma s make-upom vždy tak trochu desil, ale po vzhliadnutí fotografie som zistila, že bez neho ma desí ešte viac!

Síce Penelope nestráca šarm, avšak v očiach je vidieť, že už nesrší temperamentom ako za starých čias…

Pod Pariskinu porcelánovú tváričku sa podpísal nielen alkohol, ale aj bujaré večierky či drogy. Ak to pôjde s bohatou blondínkou takto ďalej, tak jej nepomôže ani ten najlepši vizážista…Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk