Celebrity a ich súrodenci

pridal dominique 14.9.2010 o 17:00


Ani celebrity sa nenarodili ako jedináčikovia a majú súrodencov, o ktroých sa niekedy vôbec nevie. Príroda nebola ku každému z nich rovnako štedrá. Pri Ashtonovi Káčerovi nepózuje jeho looserský kamarát zo strednej školy, ale jeho dvojča Michael Kutcher. Chcete viac?

Britney Spears má sestru Jamie Lynn, ktorá je tiež  herečka a speváčka. Jamie sa však stala populárnou vďaka tomu, že sa jej v 16-tich rokoch podarilo otehotnieť. Málokto však vie, že Britney má aj staršieho brata Bryana Jamesa, ktorý pracuje ako manažér…

Ashton a Michael Kutcher sú dvojvaječné dvojčatá. Škoda, svet by ešte jedného Ashtona pokojne zniesol. Michaelovi navyše vďačí za svoju kariéru. Hercovmu bratovi našli lekári v mladšom veku srdcovú vadu.  Asthon chcel preto študovať biochémiu, aby mohol v budúcnosti vyvinúť nový liek. Aby si mohol dovoliť školu, privyrábal si ako upratovač. Raz si ho pritom všimol lovec talentov.

Charlie Sheen, ktorého skutočné meno je Carlos Irwin Estevez, je aspoň čo sa týka štýlu obliekania, podobný svojmu bratovi  Emiliovi. Zahrali si spolu vo filme Men at work.

Penelope a Monica. Sexepíl majú v krvi. Monika je tiež herečka a zahrala si napríklad vo filme Asterix, Obelix a Olympijské hry alebo v Poslednej hodine po boku Michaela Madsena. Spolu navrhli úspešnú kolekciu pre Mango.

Módna ikona a manželka futbalistu Davida Beckhama má dvoch súrodencov – sestru Louise a brata Christiana, o ktorých sa vôbec nehovorí. Takže sa ani nevie čo robia, ale vraj si ani zďaleka nežijú tak luxusne ako Victoria…

Keanu Reeves je možno gay aj preto, lebo vyrastal v ženskej domácnosti so sestrami Kim a Karinou…

 Zaradené pod: Celebrity
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk