Beyonce je tehotná!

pridal dominique 21.10.2010 o 7:00


Beyonce bude musieť opäť oprášiť svoje uspávanky. Pre Us Weekly totiž v stredu 29-ročná speváčka potvrdila, že čaká svoje prvé dieťa. A tentoraz už naozaj.

O jej tehotenstve sa v médiách špekulovalo už koncom mája. Zo šťastnej správy boli vraj príjemne šokovaní obaja rodičia.

Beyonce je síce šťastná, ale vraj ešte nebola pripravená byť matkou. Chcela dokončiť ďalší album. Napriek tomu je rada, lebo si uvedomuje, že je to dar od boha a dúfa, že spolu s Jay-Z budú dobrými rodičmi… Rapper má novembri vydať pamäti s názvom „Decoded‘‘.

Sestra Beyonce- Solange verí, že bude super mama, lebo má vraj veľké srdce. Akokeby stačilo na výchovu len to…

Jay-Z a Beyoncé zložili sľub vernosti v roku 2008 v New Yorku. Randia spolu však už od roku 2002. Bábätko má ich krásny vzťah utužiť ešte pevnejšie.

Pikošky na to: Myslím, že o takých pár rôčkov budeme mať zas čo komentovať. Či naozaj, ukáže budúcnosť. Teraz môžeme priať rodičom len veľa šťastia a pevné nervy. Už sa teším na prvé fotky?Zaradené pod: Beyonce, Celebrity
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk