Celine Dion má dvojičky – chlapcov!

pridal dominique 25.10.2010 o 6:44


Kanaďanka Céline Dion (42) porodila dvojičky – chlapcov v sobotu, v St. Mary’s Medical Center na Floride. Nie práve najmladšia Celine musela absolvovať celkovo až šesť pokusov o tehotenstvo. Spolu s jej 68-ročným manželom má 9-ročného syna René-Charlesa, ktorý sa narodil tiež vďaka umelému oplodneniu.

Chlapci nie sú žiadna ťažká váha – jeden váži 2, 55 kilogramu a druhý 2, 38 kilogramu. Narodili sa cisárskym rezom, pričom na svet mali prísť až o mesiac neskôr, takže prvé dni svojho života strávia v inkubátore. Inak niekde som čítala, že hviedičky ako Heidi Klum či Victoria Beckam rodia vždy takto predčasne, lebo v poslednom mesiaci tehotenstva sa najviac priberá…

Céline a jej manžel René Angélil zatiaľ neoznámili, aké dajú synom mená, ale vy už môžete tipovať. Síce meno ich prvého syna nie je super originálne, ale je možné, že druhé bude ??

Céline je umelo oplodnená aj preto, lebo jej manželovi pred 11 rokmi diagnostikovali rakovinu. Dvojica sa rozhodla dať si spermie zmraziť. O dva roky sa im narodil syn, a teraz k nemu pribudli ďalšie dve deťúrence.

Pikošky na to: Minule sme sa so šugar bavili na túto tému. Nie je podozrivé, že v poslednej dobe je na svete nejako priveľa celebritných dvojičiek? Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker , Angelina Jolie, Neil Patrick Harris, Julia Roberts. Môže za to hviezdna strava alebo spoločná rozmnožovacia klinika :)? Čo myslíte?Zaradené pod: Celebrity, Celine Dion
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk