Koniec rozprávky, rodičia Miley Cyrus sa rozvádzajú

pridal sugar 28.10.2010 o 13:30


Neľútostná jazva Harryho Pottera rozdelila pár, ktorý daroval svetu Miley Cyrus a tú mladšiu, čo sa už v desiatich hrá na štetku. Po sedemnástich rokoch manželstva požiadali Billy Ray Cyrus (ktorý do svojho účesu investuje ešte viac peňazí a úsilia ako Braňo Mojsej) a jeho partnerka Tish Cyrus o rozvod. A ako ináč, hrozia ťahanice o milióny.

A je po harmónii. Treba si rozdeliť bubáčiky.

Cyrusovcom, ktorí do posledného dychu a momentu spísania žiadosti o rozvod bezchybne hrali úlohu dokonalej rodinky, odzvonilo. Amerika je v šoku. Rodina bola pre mnohých vzorom, takým tým ideálom čo chodí pravidelne do kostola, jej členovia sa každých desať minút navzájom vrhajú do náručia a každých 5 minút si hovoria I love U a spoločne po večeroch pozerajú natlačení do jedného gauča televíziu. Teraz je jasné, že minimálne posledné mesiace tomu nebolo tak.

Skutočná kríza však sedemčlennú rodinu ešte len čaká. Milióny na účte, z ktorých trošku zarobil Billy Ray ešte predtým ako sa z neho stala vyhasnutá country hviezda, ktoré zarobila stále neplnoletá Miley sa budú musieť podeliť. A ako to poznáme aj z našich o dosť chudobnejších životov, peniaze menia ľudí na kruté beštie. Miley sa z toho všetkého možno zblázni a vyholí si… a myslím tým hlavu.

Pikošky na to: Pikoškári, veríte na manželstvo na celý život?

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk