Colin Farrell a Keira Knightley v nebezpečnej romanci London Boulevard

pridal dominique 1.11.2010 o 10:14


Príbeh sa odohráva v južnom Londýne. Hlavný hrdina zločinec Mitchell (Farrell), ktorý si už toho v živote veľa prežil. Bol prepustený z väzenia po troch rokoch za napadnutie, na ktoré si nespomína.

Zamestná sa u slávnej, mladej herečky (Knightley) a vyzerá to, že ho čaká svetlá budúcnosť. Zapletie sa však do problémov s ľuďmi, od ktorých si požičal peniaze. Mitchell sa bude musieť rozhodnúť, či využije novú šancu, ktorú mu život ponúka, alebo sa vydá na po starých chodníčkoch…

Film režíruje William Monahan, a je to jeho režijný debut. Predtým napísal scenáre k snímkam Kráľovstvo nebeské, Skrytá identita alebo Labyrint lží. William je scenárista ocenený Oskarom za film Skrytá identita. Názov jeho režisérskeho debutu naznačuje istú spojitosť s legedárnym Sunset Boulevardom, ale spoločné budú mať pramálo.

Ír Colin Farrel je v súčasnosti jeden z najžiadanejších hercov v Hollywoode. Debutoval v snímke Joela Schumachera Tábor tigrov. S ním natočil tiež thriller Telefónna búdka a drámu Veronica Guerin.

Vychudnutá, ale stále pekná Keira Knightley je vo filme považovaná za najväčšiu hviezdičku. Zahrala si napríklad v Láske Nebeskej, Kráľovi Artušovi, Pýche a predsudku či v trilógii Piráti z Karibiku.

Film London Boulevard má premiéru v UK 26. novembra. V USA premiéra ešte naplánovana nie je.

Pikošky na to: Dobré herecké obsadenie a režisér, ktorý vie minimálne skvelo písať (film Kráľovstvo nebeské som vdela asi 3 krát:)) ma do kina určite prilákajú. Čo myslíte, aký bude film?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk