Čo s vami spraví sekta alebo Taylor Momsen rastie

pridal dominique 16.11.2010 o 10:06


Ani Taylor Momsen nevyzerala vždy ako nadrogovaná, zbitá pobehlica, ktorá tri dni nejedla. Bola dokonca malá a rozkošná. Jej premenu spôsobil kvalitný fet, vstup do nejakej sekty alebo oboje. Inak si to veru neviem vysvetliť…

V roku 1997 natočila svoju prvú reklamu na shake and bake. Niečo ako americký trojobal na kura (to si len Američania a Angličania môžu kúpiť…), a tak sa z milej blondínky stala aspoň na prvý pohľad troska.

Jej prvá veľká rola bola Cindy Lou v Grinchovi, kde hrala s Jimem Carreym (2000). Slávu však získala až so seriálom Gossip Girl. Stala sa tiež tvárou kolekcie pre juniorov – Material Girl, ktorú navrhla Madonna a jej 13-ročná dcéra Lourdes. V súčasnosti je frontmankou rockovej kapely The Pretty Reckless. Taylor má len 17 rokov a už je vraj vzor pre mladých ľudí. Minulý rok sa zaradila do rebríčka najsexi ľudí sveta magazínu People

Pikošky na to: Taylor je momentálne vo veku, keď sa ešte môže spamätať. So mnou tiež plieskala puberta, dala som si piercing do jazyka a do obočia, ale toto je už priveľa. Ako ste prežívali pubertu vy, alebo ako ju prežívate?

Taylor Momsen dnes:Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk