Syn Britney Spears na Instagrame

pridal Pivonia 23.3.2020 o 18:43
Syn Britney Spears na Instagrame


Jayden vysielal naživo na Instagrame a povyťahoval aj nejakú tú rodinnú špinku.

Priznám sa, pripadá mi to celé ako dosť prehnaná aférka, ale bulvárne média tým žijú už nejaký ten týždeň, tak reku napíšem o tom aj ja.

Syn Britney (38) a Kevina Federline (42), Jayden natočil živé video na Instagrame.

Povyťahoval v ňom kostlivcov zo skrine, habkal a žobral o followerov. Synovia Britney a Kevina,  "Jayden" James Federline (13) a Sean "Preston" Federline (14) trávia väčšinu času u svojho otca. Kevin Federline má 70% starostlivosti Britney zvyšných 30%. So starým otcom sa vnuci nestretávajú. Najviac si Jayden vo videu zgustol práve na svojom dedovi Jamiem Spearsovi (67).

„Je to poriadny ***. Môže umrieť.“

Jamie Spears bol do septembra minulého roka poručníkom Britney, pretože, ako iste viete, v roku 2008 sa psychicky zrútila. Jamie rozhodoval o všetkých pracovných a finančných záležitostiach svojej dcéry. Minulý rok sa však svojho poručníctva vzdal, kvôli zdravotným problémom. Od januára ale svoje práva obnovil. Na internete žije aj hnutie, ktoré by chcelo oslobodiť Britney spod vplyvu jej „diabolského“ otca. A práve títo ľudia sa začali Jaydena pýtať, či je jeho mama ovládaná svojim manipulatívnym otcom. Jayden sa trochu preľakol a zmätene odpovedal:

„Nie. Neviem.“

Fanúšikovia sa pýtali aj na to, či jeho mama pripravuje nejakú novú hudbu. Jayden priznal, že jeho mama už hudbu vôbec nerobí. Vraj sa jej raz opýtal, čo sa stalo s jej hudbou. Britney mu povedala, že asi už s hudbou skončila. To Jaydena nahnevalo, pretože práve jej hudba zarába neskutočné peniaze. 

No miláčik, tento Jayden. Jayden sa počas vysielanie hrozne odúval, že všetkých zaujíma len jeho mama a nie on sám. Prišlo mi to veľmi zábavné a hodné 13-ročného chlapca. Asi aj chápem, prečo médiá tento príbeh milujú. Málokedy vidíte niečo také úprimné. Jayden bol počas živého prenosu v dome svojho otca Kevina Federline v Kalifornii. Ľudia sa ho pýtali, či nebude mať problém s tým, že vysiela naživo.

„Viete, môj otec sa nestará. Mám najlepšieho otca na svete. Môj otec je doslova Ježiš.“

Bože, tí puberťáci. Najlepší otec je ten, čo o vás ani nezakopne.

Zaujímavé je aj to, že Britney na slová svojho syna vôbec nereagovala. Stále si pridáva na Instagram svoje od reality odtrhnuté fotečky a tvári sa, že Jayden neexistuje. Naopak, strana Kevina Federlina sa už vyjadrila. Jeho právnik povedal, že video bol len výsledok 13- ročného chlapca, ktorý sa choval ako 13-ročný chlapec a že je to všetko záležitosťou rodiny.

 

Screenshot z Jaydenovho videa. Trvalo to celé 15 minút. Jayden vo videu zahlásil aj to, že ak bude mať 5000 followerov, prezradí celý príbeh svojej mamy.

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Britney so synmi v Disneylande. Jayden je ten vpravo. Preston vľavo. Preston vyzerá ako moja 50-ročná suseda. 

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Túto chuťovečku zverejnila Britney deň potom, ako média začali riešiť jej syna.

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Britney k obrázkom napísala, že nie sú žiadnym spôsobom upravované. Bodaj by boli. 

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Okrem seba na svoj Instagram vešia aj svojho súčasného partnera. A veruže na jeho fotografie sa mi pozerá omnoho lepšie.

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Kevin a Britney za starých čias (Hodili sa k sebe?)

Syn Britney Spears na Instagrame

 

Zdroje: dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk