Nový párik

pridal Pivonia 24.3.2020 o 4:54
Nový párik


Mne z tohto padla sánka. Ben Affleck (47) dáva dole Anu de Armas (31).

Aj som chcela dať nadpis „ŠOKANTNÉ!“ ale ovládla som sa. Napriek tomu, že táto správa pre mňa šokantná je. Nechápem, prečo si žena zavesí na krk chlapa, ktorý sa potáca z odvykačky na odvykačku. Zároveň o ňom všetci hovoria, že má problém nielen z chľastom, ale najmä s koksom.

Je tam samozrejme tá možnosť, že Ana hľadá publicitu. Ale je to dosť úbohé naháňať si bulvárne body na tejto troske, ktorá sa po každom priekaku vráti k Jennifer Garner (47) s prosbou o odpustenie. Ana, ak toto čítaš, vedz, že máš na viac. Za tú úlohu v novom Benovom filme ti to nestojí.

Iste sa pýtate, ako sa dali naše labute dokopy. Ana a Ben spolu nakrúcali film s názvom Deep Water. A nebude to len taký obyčajný film, bude to sexuálny triler od Adriana Lyne. Adrian je starý samopašník, má za sebou také chuťovky ako Lolita, Naslušný návrh, 9 a ½ týždňa či Osudová príťažlivosť. Predpokladám, že Ana nám v Deep Water ukáže svoje prednosti aj zadnosti a Ben bohužiaľ asi tiež.

A práve nakrúcanie prasačiniek zblížilo Anu a Bena natoľko, že sa spolu vybrali dovolenkovať na Kubu. Najskôr ich očití svedkovia videli bozkávať sa na letisku a potom vzniklo množstvo fotiek priamo na Kube. Na všetkých sú Ana a Ben spolu a tvária sa, že k sebe patria.

Ben má 47 rokov, Ana 31. Zase až taký pohoršujúci rozdiel to nie je, ale Ben vyzerá byť v poslednom čase dosť mimo. Ana hviezda naopak prudko stúpa, vidieť ste ju mohli v detektívke Na nože a objaví sa aj v novej bondovke Nie je čas zomrieť. Ja tak trochu predpokladám, že tento vzťah je súčasťou marketingu práve k novému Bondovi. Bohužiaľ, producenti to nevychytali. Kvôli koronavírusu sa premiéra nového Bonda odložila na november. A úbohá Ana teraz musí chodiť s Benom Affleckom! Chúďatko.

 

Nový párik

 

Ana, Ben a fanúšička na Kube. Ana pochádza z Havany. Pravdepodobne chcela Benovi poukazovať, za ktorým kríčkomi prišla o panenstvo.

Nový párik

 

Ďalšia fotečka, ktorú nám zaslal do redakcie Grulio de Šefkucharos, ktorý mal tú česť podržať na pleci Benovu ruku. 

Nový párik

 

Grulio pozval celú rodinu, aby sa vyfotila s Benom a Anou.

Nový párik

 

Na tejto fotke môžete vidieť Bena a chrbát Ani de Armas.

Nový párik

 

Ben a Ana spolu trávili veľa času kvôli filmu Deep Water.

Nový párik

 

Zdroje: dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk