Ulalala, táto hudba by mala byť zakázaná

pridal AdminSK 25.3.2020 o 11:02
Ulalala, táto hudba by mala byť zakázaná


Prepáčte, naozaj prepáčte, že si dnes budete musieť vypláchnuť oči savom a riskujeme, že vďaka nám možno s krikom vybehnete z bytu a porušíte to všade omielané ZOSTAŇ DOMA.

Tiež nám prepáčte, že spomíname niečo zo Slovenska, ale nebojte sa, slovenské celebrity si v tomto momente môžu vydýchnuť, nechávame ich žiť.

Ale nedalo sa nám aspoň v skratke nespomenúť dve nazvime to piesne, ktoré sme v nedávnej dobe počuli. Konkrétne Daru Rolins (47) a jej jazdenie na Dalybovej rakete a tiež Vebi.

Že neviete kto to je Vebi? Je to jedna z TWiiNS, konkrétne Veronika Nízlová (33). Jej sestra to totiž, už konečne zabalila a je s futbalistom Stanislavom Lobotkom (25), takže Vebi neostalo nič iné a vrtí zadkom teraz v klipoch samotná. Každopádne načasovanie jej moc nevyšlo, keďže je momentálne vďaka korone PornHub zadarmo, už aj na Slovensku, tak veríme, že nezaujme ani tým.

 

Čo hovoríš na Rolinskinu Kittynu? 

 

Dáme si toto zakázané ovocie aj nabudúce?

 

No a nakoniec vám dáme aj niečo zo zahraničia, aby sa nepovedalo. Selena (27)  sa pokúsila rozbehnúť viral medzi celebritami ako si správne umývať ruky pri korone, ale moc jej to nevyšlo. Ak viem správne, nikto jej na to neodpovedal. No nič, možno nabudúce.

 

Zdroje: instagram.com, drblahlava.euMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk