Čo priniesli týždne

pridal NoName 26.3.2020 o 21:17
Čo priniesli týždne


Naposledy sa vám obnovená rubrika páčila, tak tu sú ďalšie minipikošky.

 

Koronavírus medzi celebritami

Začneme tak trošku zhurta. Viem, že teraz je to všade a žiaľ ani pikošky sa tomu nevyhli. Mnohé známe osobnosti vyzývajú cez sociálne média, aby sme zostávali doma. A aby toho nebolo málo, tak napríklad taká Mariah Carey (49-50) nám spolu so svojimi detičkami ukázala ako si správne umývať ruky, detto. aj Selena Gomez (27). Jennifer Garner (47) a Amy Adams (45) čítajú deťom cez Instagram rozprávky. Chris Martin (43) či John Legend (41) usporadúvajú online koncerty pre každého.

Ako sme vás už informovali, koronavírus sa potvrdil u Toma Hanksa a jeho manželky Rity Wilson. Obaja boli už prepustení do domácej karantény. Stále sa nachádzajú v Austrálii, kde si prenajali dom. Najnovšie však pozitívny test na nový koronavírus potvrdil už aj u Idris Elba, Bondgirl Olga Kurylenko či môj obľúbenec z Game of Thrones - milovník mlieka obrov Kristofer Hivju (41). Všetci majú len mierne príznaky a sú v domácej karanténe.

 

Link na video o čistých rúčka ala Mariah Carey

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey),

 

Čo priniesli týždne

 

Čo priniesli týždne

 

Čo priniesli týždne

Čo priniesli týždne

 

Čo priniesli týždne

 

Premiéra filmu Mulan

Aj napriek tomu, že sa mnohé filmovačky a produkcie filmov či seriálov odkladajú, niektoré predsa len stihli odpremiérovať. Remake animáku z roku 1998 príde do amerických kín 27. marca a tu si pozrite pár fotografií z hollywoodskej premiéry:

 

Krásna Yifei Liu (32) aka filmová Mulan v princeznovských šatách

Čo priniesli týždne

 

19-ročná Auli'i Cravalho alebo teda hlas Moany alebo ak chcete po slovensky Vaiany

Čo priniesli týždne

 

Na premiéru prišla aj Christina Aguilera (39)

Čo priniesli týždne

A ešte jedna riťnatá foto

Čo priniesli týždne

 

Dlho sme tu nemali Jordan Sparks (30)

Čo priniesli týždne

 

Jaimie Alexander (36), ktorú snáď poznáte zo seriálu Blindspot

Čo priniesli týždne

 

Ming-Na Wen (56)

Čo priniesli týždne

 

Dolly Parton chce pózovať pre Playboy na svoje 75. narodeniny

Dolly sa v jednom rozhovore vyjadrila, že by o rok, keď bude oslavovať okrúhle 75. narodeniny sa rada opäť objavila na titulke pánskeho magazínu. Na tej titulke už bola...v roku 1978. Mala vtedy 32. “Veď kozy sú stále tie isté.” Toď jej slová…

 

Dolly na titulke zpred viac než 40 rokov

Čo priniesli týždne

Dolly aktuálne

Čo priniesli týždne

 

Hugh Jackman je stále bláznivo zamilovaný do svojej manželky 

Hugh pri rozhovore pre časopis People porozprával o svojom manželstve s Deborra-Lee Furness (snáď je to meno správne napísané). Už za pár dní totiž oslávia 24. výročie svadby, čo je na Hollywoodske pomery naozaj úctyhodné. A špeciálne vtedy ak je manželka staršia než manžel! Hugh má teraz 51 a Deborra 64. Hugh povedal, že sa vždy snažia nájsť si pre seba čas a stále sa učia jeden od druhého. Čím sú spolu dlhšie, tým im to klape lepšie. No nie je to zlaté?

Čo priniesli týždne

 

Daniel Radcliffe sa vyjadril, že Harry Potter z neho urobil alkoholika 

V jednom rozhovore pre rádio BBC sa Daniel vyjadril, že to bola práve úloha vyvoleného čarodejníka, ktorá z neho urobila alkoholika v mladom veku. Pripomínam, že dnes má Daniel 30 rokov.  Porozprával o tom, ako sa opíjal v bare a ľudia ho sledovali pričom si hovorili, že to je ten Harry Potter. Tak pil viac. Aby to mohol ignorovať. Veľmi múdro Harry. Sláva má aj svoju temnú stránku, to je nám jasné. To že má problém si uvedomil ku koncu filmovania poslednej časti a od roku 2010 je triezvy.

Čo priniesli týždne

 

Zdroje: variety.com, deadline.com, pagesix.com, ew.com, dailymail.co.uk, justjared.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk