Iluminátske celebrity

pridal Nikky 27.3.2020 o 21:05
Iluminátske celebrity


...alebo veľký brat ťa vidí! Milí pikoškári, v tejto ťaživej situácii na Slovensku vám prinášam niečo na odľahčenie, určite máte veľa času na čítanie Pikošiek v domácej izolácii (ktorú všetci povinne dodržiavate, však?). Občas niektorí z vás v komentoch prehodia niečo o iluminátoch, a keďže som obrovský fanúšik konšpiračných teórií, rozhodla som sa túto tému spracovať. Mám prečítaných veľa kníh na túto tému a napozerané rôzne zaujímavé dokumenty.

Vopred však upozorňujem, že sa jedná o konšpiráciu a teda netreba to brať 100% vážne, aj keď sa hovorí, že bez vetra sa ani lístok nepohne.

Tak poďme pekne po poriadku, do histórie. Pojem „iluminát“ siaha do 15-tého storočia, ktorý označoval  tajnú skupinu ľudí. Označenie pochádza z latinského „illuminatus“, teda osvietení. Pri zrode tejto skupiny stál nemecký filozof a profesor práva Adam Weishaupt, ktorý veril, že inteligencia a dôležití ľudia by mali byť združení v určitej tajnej skupine. Tiež sa títo ľudia volali aj „slobodomurári“ a ich skutočná história siaha oveľa hlbšie. Asi každý z vás vie, že medzi slobodomurárov patrilo veľa najmúdrejších mozgov celej histórie ľudstva ako Galileo a podobne.

Nejdem vás nudiť historickými faktami, ale v podstate tieto konšpiračné teórie spopularizoval vo veľkom Dan Brown a jeho knihy (ruka hore, kto ich má prečítané všetky? A ktorá bola vaša naj? U mňa vedie Da Vinciho kód a Stratený symbol).

Podľa rôznych konšpiračiek sa ilumináti majú snažiť o nastolenie tzv. „New World Order“ a teda nového svetového poriadku. Podľa mnohých ľudí sú to akýsi satanisti, tajné figúrky v pozadí čo ovládajú svet, či dokonca mimozemšťania. Ľudí majú manipulovať hlavne cez média a pop kultúru, tak som si pre vás prichystala najznámejšie hudobné celebrity, ktoré údajne patria k iluminátom. Spracovala som pre vás aj pár najznámejších slobodomurárskych symbolov, nech vieme o čo ide.

Poznámka autorky: toto je téma minimálne na dva články, teda ak máte nejakú inšpiráciu, tak sem s ňou.

 

Ilumináti majú dokonca oficiálnu webstránku, takže šup šup podajte si prihlášku :)

 

Pyramída

Znamená „ Úspech, Bohatstvo a Silu“. Cestu za úspechom na vrchol si musí každý vyšliapať sám, aj za cenu istých obetí (verím, že mnohé popové hviezdičky si cestu hore určite vyšliapali ehm....)

Iluminátske celebrity

 

Vševidiace oko

„Múdrosť, Vnútorný hlas a Ľudský progres“. To znie všetko tak nevinne, ale čo ak sme v skutočnosti sledovaní jaštermi?  Aj vám príde čudné keď sa s kamoškou bavíte o výpredajoch a o hodinu vám Facebook ponúkne reklamu na super web so zľavnenými handrami ?!

Iluminátske celebrity

 

Svetlo

„Vedenie, Smer, Vyšší význam“.  Toto je tá sranda, čo majú okolo hlavy všetky tie Queen Beys na koncertoch. Nie je to svätožiara, ale znak, že patria k tejto tajnej skupine.

Iluminátske celebrity

 

Sova

„Múdrosť, Vedenie“. Chúďa sovička si tu tiež našla svoje miesto, a určite taká Harryho Potterova Hedwiga by nám o múdrosti vedela čo to povedať.

Iluminátske celebrity

 

Prekrížené kľúče

„Tajomstvo, Dôvera“. Tu niet o čom, najväčší hype okolo iluminátov je preto, že sú TAJNÁ skupina o ktorej by nemal nikto nepovolaný vedieť. Údajne znázorňujú aj kľúče od Zeme a Neba. V súčasnej situácii, Zem môže kľudne predstavovať aj peklo.

Iluminátske celebrity

 

Ouroboros

„Symbióza, Jednota, Nekonečno.“

Had, ktorý žerie svoj vlastný chvost má silné miesto v každej mytológii, a hlása že všetko začína z ničoho a skončí tam kde aj začalo.

Iluminátske celebrity

 

Toto je len zopár symbolov, ale existuje toho oveľa viac. Určite vás už ale zaujímajú celebrity.

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Jay Z a Beyonce

Asi najpodozrievanejší  je tento párik. Jay Z a Queen Bey majú mať vysoké postavenie v hierarchii.

 

Nie, toto neznamená veľkosť vagíny jeho ženy, ale iluminátsky pozdrav

Iluminátske celebrity

 

Beyonce už dlhšiu dobu z očí nič dobré nejde

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Rihanna

Má byť iluminátska princezná od čias hitu Umbrella. Spieva tam o tajomnom „Rain Manovi“, ktorý má byť podľa konšpirátorov zamaskovaný Satan. Tento muž sa spomína v hitoch viacerých umelcov.

Iluminátske celebrity

 

Jej klipy sú vždy plné kadejakej symboliky

Iluminátske celebrity

 

Lady Gaga

Bola asi jasná od začiatku, aj keď u nej človek nevie, či jej len náhodou nešibe.

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Nicki Minaj

Aj keď jej staršie songy mám rada, po tom fiasku čo predviedla v Bratislave už ju väčšina ľudí má iba za sprostú arogantnú slepicu. Iluminátsku slepicu.

Iluminátske celebrity

 

Fuj DPČ

Iluminátske celebrity

 

Katy Perry

Naša tehotná Katka je ďalšia ilu- princezná a dokázala to najmä klipom Dark Horse, ktorý je plný symboliky a inšpirovaný starým Egyptom. Taká Zdena Studenková by určite oponovala, veď čo je zlé na starom Egypte. Ona to ale nevie objektívne posúdiť, keďže Ramzes I. bol jej prvá študentská láska.

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Madonna

Tá bola s iluminátmi, keď to ešte nebolo ani v móde. Vizionárka je to!

Iluminátske celebrity

 

Justínka Biebera

Si vzali ilumináti pod svoje krídla ešte keď mu tieklo mlieko po brade (rozumej v časoch jeho prvého hitu Baby).

Iluminátske celebrity

 

Čím viac tetovačiek, tým viac ilumináti

Iluminátske celebrity

 

Miley Cyrus

Nie je len drbnutá, je to drbnutá iluminátka.

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Raperi

Veľmi  veľa raperov údajne patrí pod túto skupinu (vraj mali aj zavraždiť Tupaca podľa konšpirácií), a ak si myslíte, že len tak z nudy štrikujú rukami pri rapovaní, opak je pravdou. Každé gesto má svoj skrytý význam.

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

Iluminátske celebrity

 

Britney

Ilumináti vraj mali zničiť život aj našej milovanej Britney, aj keď nikto nepochybuje, že ona si ho vie zničiť aj sama nesprávnym výberom partnerov a očných liniek.

Iluminátske celebrity

 

Tento zoznam by samozrejme mohol pokračovať ďalej, má to ešte samostatnú kapitolu, tzv. MK Ultra (ovládanie a programovanie mysle celebrít, aby nás tie mohli ovplyvňovať z obrazovky a sociálnych médií). Tento článok berte len ako taký úvod do problematiky, a koho to zaujalo, pridávam zaujímavé video.

 

 

Zdroje: Britannica.com, Wikipedia.org, Youtube.com, Insider.com, Watchmojo.com, Esquire.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk