Taylor Swift mala pravdu

pridal Pivonia 3.4.2020 o 20:08
Taylor Swift mala pravdu


Fanúšikovia Taylor Swift (30) po celom svete búchajú šampanské a tancujú na hroboch Karola a Kim, pretože Taylor neklamala.

Najskôr moje priznanie. To ja som napísala ten hejterský článok na fňukajúcu Taylor Swift. Stojím si za ním, napriek kritike. Taylor vtedy vyplakávala, že ako 15-ročná podpísala nevýhodnú zmluvu so svojím vydavateľstvom. Úprimne, neznášam, keď Taylor narieka a snaží sa získať body na tom, že je chúďatko a ešte viac neznášam, že sa pred vydaním nového albumu s niekým poháda, aby sa jej nové dielko predávalo. Na druhej strane, mám rada niektoré jej piesne. Nie tie lacné country slaďáky zo začiatkov jej kariéry, ale tie novšie veci. Považujem ju za talentovanú a schopnú ženskú, dokonca mi pripadá vtipná. A áno, je obdivuhodné, že sa drží na vrchole už viac než 10 rokov. Ale jej zúfalé pokusy získať pozornosť mi dosť často lezú na nervy. Teraz sa však zachovala ako dospelá žena a ja aspoň takto na diaľku pred ňou skladám rúško.

Pozrime na bližšie na aférku Taylor a Karola (42), ktorá sa ťahá už neskutočných 11 rokov a teraz sa konečne ukázalo, že Taylor mala pravdu. Všetko sa začalo, keď Taylor v roku 2009 preberala cenu MTV za najlepšie video roka. Pri ďakovačke sa jej na pódium infiltroval Kanye a povedal, že Beyoncé (38) urobila jedno z najlepších videí všetkých čias. Myslel tým videoklip k piesni Single Ladies. Taylor bolo zničená, Kanye sa jej neskôr ospravedlnil a chvíľu bolo ticho. Konflikt sa vyhrotil v roku 2016, keď Kanye zverejnil pieseň Famous, ktorá mala veľmi kontroverzný text. Toto je môj umelecký preklad:

„Ja a Taylor by sme stále mohli mať sex. Prečo? Urobil som tu p*** slávnou.“

Po kritike Kanye napísal na svoj Twitter, že tá p*** bola vlastne nápad Taylor Swift, s ktorou text piesne telefonicky konzultoval. Taylor to poprela. Vraj vedela, že Kanye chystá pieseň, ale netušila, že tam bude takýto text. Po niekoľkých týždňoch sa do aférky zamiešala Kim (39) a zverejnila konverzáciou Taylor a Kanyea, ktorá potvrdzovala, že Taylor vedela, čo sa v piesni spieva a odobrila jej vydanie.  O niekoľko týždňov vznikol aj videoklip k piesni Famous. Vo videu sú nahé voskové figuríny Taylor, Kim, Karola a mnohých ďalších žien spolu v jednej posteli.

Medzitým sa na Taylor vzniesla vlna nenávisti. Jej Instagram zaplnili hady, ktoré jej tam nechávali najmä fanúšikovia Katy Perry (35), s ktorou mala Taylor vtedy takisto konflikt. Taylor využila túto nenávisť, vzchopila sa a vytvorila svoj pravdepodobne najlepší album Reputation. Následne vyrazila na turné, najvýznamnejšom rekvizitou jej vystúpení boli obrovské hady.

Postupne sme sa prehupli do roku 2020. V marci sa na verejnosti objavilo celé, nezostrihané video TOHO rozhovoru medzi Karolom a Taylor. Má 25 minút a je z neho jasné, že ho Kim zostrihala tak, aby to vyzeralo, že Taylor klame. Hanblivý Kanye sa v ňom Taylor pýta, či môže dať do piesne vetu- Mám pocit, že Taylor Swift mi dlží sex. Taylor mu na to hovorí, že je to vlastne veľmi milé, že si to ešte musí premyslieť. Ale že sa nehnevá, pretože o nej nehovorí nič hnusné, nehovorí o nej že je hlúpa p*** ani nič podobné.

Taylor sa k videu vyjadrilo veľmi stručne. Na svojom Instagrame vyzvala fanúšikov, aby ignorovali tú drámu a radšej sa venovali tomu, na čom skutočne záleží. Poprosila ich, aby prispeli, podobne ako ona, na boj proti koronavírusu. Rúško dole, Taylor.

 

Nezostrihané video rozhovoru medzi Taylor a Kanyenom

 

Čo zostrihala Kim

 

Infiltrovaný Karol, ktorý hovorí počas Taylorinej ďakovačky, že najlepšie video roka natočila Beyoncé. Neskôr sa priznal, že bol opitý ako prasa.

Taylor Swift mala pravdu

Fotka z čias, keď medzi trojicou vládlo prímerie. Nie nadlho

Taylor Swift mala pravdu

 

Karolov vkusný videoklip k piesni Famous

Taylor Swift mala pravdu

 

Hady na turné Taylor Swift

Taylor Swift mala pravdu

Jedna aktuálna

Taylor Swift mala pravdu

 

Naštvanú Taylor mám radšej ako ufňukanú Taylor.

 

A úplne najradšej ju mám ako vtipnú  feministku. Jej najnovšia pieseň mi hrá v uchu celkom často.

 

 

Zdroje: celebrity.nine.com.auMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk